Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 feletti nők!Ha egy nő 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nők!Ha egy nő 28 év együttélés után azt mondja már nem olyan a pasijával, mint az első 10 évben, akkor jó volt, akkor ez azt jelenti a szexet sem élvezi vele vagy csak magát a kapcsolatot?Ti mikor nyilatkoznátok ìgy?Ha a szex sem jó,akkor?

Figyelt kérdés
Adott egy ötvenes nő, és a nála 13 évvel idősebb pasija.28 éve együtt élnek.A nő 24 volt, amikor összejöttek.A második kapcsolata volt ez a pasi, ha minden igaz, de az első volt a nagy szerelme.A fentebbi sorokat nyilatkozta magától a kapcsolatról, amit a fő kérdésben leírtam.40 feletti nők, akik hosszú kapcsolatban voltak/vagytok!Ti akkor is ezt nyilatkoznátok, ha a szex jó, csak az egyebek nem vagy, csak akkor mondanátok ezt, ha a szex sem jó?Utólag nem tudom felhozni, nem tegnap mondta, és akkor sem én kérdeztem, magától mondta ezt nekem...

2021. dec. 21. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Ha ezt mondta, akkor szerintem már a szex sem jó neki a pasijával.
Ha ezt mondta, akkor szerintem csak a kapcsolatra utalt, attól a szex még lehet jó neki a pasijával.
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ez nagyon fura lesz. De attól függ, hogy hogyan viselkednek a hétköznapokban. Ha a nő boldog, sokat nevet, sok szeretet kap és törődést, esetleg ágyba kávé, forró fürdő a férjétől.. Tehát apró dolgok, akkor az mondom, hogy a lelke ápolva van. (Viszont akkor az intimitásnak is jónak kell lennie). Ha pedig minden rutinszerűen működik, abba könnyen bele lehet inni. Az pedig mindenre rányomja a pecsétet. Reggel mindenki felkel, asszony pakolászik, főz valamit, elmegy dolgozni, a férj szintén, este épphogy beszélnek 5 mondatot és valamelyik unalmában begebed a tévé vagy a laptop elé. Az a baj, hogy sokan elfelejtik, hogy milyen fontos törődni valakivel, mert akkor általában az a törődés viszonozva lesz. Ha azt utóbbi, akkor szerintem már jelen van ez a rutinszerűség és maga a kapcsolat sem elég kielégítő. Szerintem a kettő együtt mozog és nem lehet várni a sült galambra, hogy megoldódjon. Rengeteg munkát kell beletenni egy kapcsolatba mond a két fél részéről. Tudom milyen, amikor elkezdem unni. Kibeszéljük, hogy mit zavar és megoldjuk
2021. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szar a kapcsolat, akkor egy nőnek a szex is szar lesz. Attól függ tehát, hogy mit jelent ez a 'nem ugyanolyan'. Az teljesen természetes, hogy nem ugyanolyan a kapcsolat, mint az első pár évben:D ezt minden ember elmondhatná kivétel nélkül. Szóval önmagában ez nem jelent semmit. Ha arra utalt, hogy szar már vele, akkor a szex is szar. Ha csak 'nem ugyanolyan', akkor lehet jó a szex, de gondolom az se ugyanolyan már (de ez nem mindig jelent rosszat).
2021. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

@10:38-as

Úgy éltem meg, hogy panaszkodott.Mert kitért a pasija viselkedésére is a betegsége kapcsán, hogy az orvos szerint idővel egyre rosszabb lesz a pasinak ez... És akkor hozta fel, hogy az első 10 év jó volt, már nem olyan...

2021. dec. 21. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt elárulná egyébként, hogy mégis miért érdekel az illető szexuális élete? Mert szerintem semmi közöd hozzá. Pont emiatt nem is mondott semmit neked. Minek foglalkozol másokkal hogy ki hogy dug vagy nem dug?
2021. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#11:04

Nem véletlen NEKEM panaszkodott a kapcsolatáról!Neked mi közöd hozzá, hogy én miért kérdezem, amikor nem is ismersz, se őket?!?!??Röhej.

Amúgy, ha tudni akarod párszor rápaskolt a hátsómra, puszid adott a tarkómra és két óráig fogta a kezem utazás alatt.Csak nem tudom ez a panasz vajon a szexre is vonatkozott-e, ugyanis a párja egy hatvanas pasi én pedig egy fiatal nő vagyok.😏

2021. dec. 21. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet félreértek valamit, de hogyan lehet szuper a szex, ha a kapcsolat nem jó? főleg egy hosszútávúnál? Neked van hosszútávú kapcsolatod? Te szexeltél már úgy a pároddal, hogy már hónapok óta mérges voltál rá és folyton idegesít, ahogy meglátod? (ergo romlik a kapcsolat?)
2021. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel most jött rá, hogy amit eddig kapott, egy kalap szart sem ért. Sokan élnek abban a tudatban hogy minden rendben, és amikor végre 20-30 év együttélés után valaki kielégíti rájön hogy tévedett. És lakva ismerjük meg egymást!
2022. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!