Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban, együttélésnél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, együttélésnél, mennyire kezdeményezők a nők, mennyire változik mindez az évek folyamán vagy szülés(ek) után?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:53
A kérdező szavazást indított:
eleve nem kezdeményező típus
kezdeményező volt és máig az
kezdeményező volt, de idővel leszokott róla
kezdeményező volt, de mára már alig van szex
Minket eleve nem nagyon érdekelt a szex
egyéb, kifejtem hozzászólásban
eleve nem voltam kezdeményező típus
kezdeményező voltam és vagyok máig
kezdeményező voltam, de idővel leszoktam róla
kezdeményező voltam, de mára már alig van szex
15 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményező voltam, de leszoktam róla, mivel a párom mindig elutasított. Egy idő után nem volt kedvem a folyamatos lekoptatáshoz, szóval nem kezdeményeztem

N

2021. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiegyensúlyozott, érzelmileg elkötelezett, JÓ kapcsolatban (ahol nem hagyják ellaposodni a dolgot, mindkét fél nap mint nap "dolgozik" a kapcsolatukon) mindkét fél egyformán kezdeményező.
2021. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amint megszületett a második gyerek, mint akinél elvágták a szex témát, annyira leszokott feleségem az intimitásról. Nem lett elutasító, de a szenvedélyes, kezdeményező, magára sokat adó nő eltűnt. Ha én kezdeményeztem akkor amolyan hagyja, hogy megtörténjen kategória lett, ami egyre jobban frusztrált, így én is leszoktam a szexről. :-(

45F


Sajnos, több korombéli férfitől halottam már ezt az élethelyzetet. Kinél van gyerek, kinél nincs, a nők mégis leszoknak a szexről és párjuktól is azt várják el, hogy így tegyenek. Azt a férfit, aki megelégeli és szeretőt keres, a nők képesek (lennének) kiűzni a világból. Hiszen, mégis hogy képzelik, hogy megcsalják a feleségüket! Tehát, a férfi vagy töketlenné válik vagy csalfává, aki kockáztatja a válást.

2021. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
2-es! Bilibe lóg a kezed? Hány éves vagy királyfi? Még mindig hiszel a mesékben? ;-)
2021. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én nejem is leszokott a kezdeményezésről. A kapcsolat elején pedig tüzes, ötletes, szexi szerető volt. Ha én indítom a dolgot, akkor benne van, sőt, élvezi is. Még a szexi viselkedést, öltözést is elhagyta. Maradt a pamut sport alsó és melltartó, a lidlis póló és szoknya, nadrág, este pedig a pamut pizsama. Parfümöt is feleleges venni neki ajándékba, az is csak apolcon porosodik...

48F

2021. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
33F vagyok..10 éve házas..Nálunk már nem is kívánja a szexet..Én akár lányhoz akár párhoz is csatlakoznék lassan..
2021. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Üzenném itt a sok kesergő pasasnak, hogy nagyban hozzájárulnak ők is ahhoz, hogy ez így alakuljon. Persze kőnnyebb csak a másikat hibáztatni. Hányszor dícséritek meg a feleségetek külsejét? Észreveszitek, ha fodràsznák járt? Elviszitek randizni őket egy elegánsabb étterembe péntek este aztán megtáncoltatjátok őket? Kiveszitek a részeteket a házimunkából és gyereknevelésből, hogy ne neki kelljen mindent csinálnia? Meg szoktátok őket lepni egy szép csokor virággal, megköszönni a fáradtságod munkát, amit értetek is végez nap mint nap? Vagy meglepni őt egy csinos ruhával/fehérneművel, amiben szívesen látnátok őt? Ti mennyire vagytok szenvedélyesek? Mikor csókoltátok meg a feleségeiteket úgy, hogy abba beleremegett a lábuk is? Mikor masszíroztátok meg őket egy kiadós fürdő után, egy nyugodt este? Próbálkoztatok érzéki előjátékkal, hosszú kényeztetéssel, mikor csak rajta van a hangsúly, nem számít semmi sem, csak rá figyeltek és a teste minden procikáján elidőztök?

Ne haragudjatok, de ha ezeket nem teszitek meg a nőért, akkor hogy várjátok el, hogy nőnek érezze magát mellettetek? Hogy érezze magát kívánatosnak, szexinek? Mert ha egy nő nem érzi magát annak, nem is lesz kedve a szexhez. Ez tapasztalat;)

Szóval kedves férfiak, akik szerint csak a papucs tűrés létezik vagy a megcsalás, talán tenni is kéne egyet s mást az ügy érdekében..

#1 N

2021. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunk első néhány-, és most, utóbbi éveiben mindketten egyformán kezdeményezőek voltunk, vagyunk. Sőt, volt időszak utóbbi években, hogy én gyakrabban mint férjem. Nekem volt egy köztes idő, úgy tíz év, hogy szinte teljesen elutasítottam a szexet.


n

2021. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: huh 10 év sok idő. Tudod mi volt az oka, hogy ennyire alacsony volt a libidód? Megengedted a férjednek, hogy másokkal szexeljen? Csak kíváncsiságból kérdem, ha túl intim, nem kell válaszolnod

N

2021. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#1! Sokban igazad van, de nem mindig ilyen egyszerű a megoldás.

Én szinte mindezt megkaptam férjemtől folyamatosan. Abban a tíz évben mikor legtöbbször visszautasítottam a szexet, meg akkor is mikor én nem hagytam nyugtot neki.

Szóval egy lehetőségnek megfelel, de nem minden esetben ez a probléma forrása.

Van mikor valóban szimplán mi, nők vagyunk azok, a mi libidónk. Amivel egyszerűen nem tudunk mit csinálni, mert még saját magunk számára is megmagyarázhatatlan, hogy hova és mitől tűnt el, semmisült meg.


#8 n

2021. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!