Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak meddig bírják szex nélkül?

Figyelt kérdés
És mi az oka annak, ha sokáig?

2021. júl. 6. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Párkapcsolatban miért kéne kibírni szex nélkül?:D
2021. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt, hogy el volt törve a lába a páromnak. Akkor nem szexeltünk, akkor se amikor már otthon volt, mert azért az nyilván fájt neki. És mi egyébként is a vadabb szexet szeretjük. Addig bírom, amíg hasonló dolgok miatt nem szexelhetek újra.
2021. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es: Pl. komoly egészségügyi gond miatt, veszélyeztetett terhesség esetén vagy szülés utáni időszakban..vagy ha külföldi többhónapos szolgálatra kerül sor.. ezeket tudom elképzelni, ilyenkor szokott hosszabb idő eltelni együttlét nélkül.


De persze nincs egységes válasz, mindenki más, szerintem ilyen esetekben a hűség döntés kérdése.. aki akar, az tud magán uralkodni és nem fog félrelépni. Aki meg nem, annak nem kell különösebb indok, akár kielégítő szexuális élet mellett is félremegy.

2021. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

"aki akar, az tud magán uralkodni és nem fog félrelépni."

nem kell félrelépnie, választhatja az etikus utat is, ha már nagyon régóta nem kielégítő a kapcsolat: szakítás vagy válás.

2021. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez a jó út, a megcsalás nem megoldás.


3.voltam

2021. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap el kell élvezni a pároddal. Esetleg ha túl dolgosak vagytok(értsd 12 órás műszakok vagy túl sok edzés) akkor is heti 3-4 illik. Ha nem akar megdugni akkor nem kíván, ezen nincs mit cifrázni. Akit én kívántam nőt, mellette 2x aludtam el szex nélkül 1,5 év alatt, de akkor mindketten kivoltunk.
2021. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
én elég szarul érezném magam olyan kapcsolatban, ahol "illik" szexelni.
2021. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Ameddig kell. Ameddig van értelme hűségesnek maradni.
2021. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
57%
Pasiként mondom, hogy ha a csaj fontos lenne nekem akkor bármeddig bírnám ameddig kell. 18 évig bírtam szex nélkül, néhány hét, esetleg hónap meg se kottyan :D 25F
2021. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Simán kibírok 1-2 órát is ha van helyette recska!
2021. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!