Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is nyomasztana az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is nyomasztana az ha megtudnád arról a lányról akit szeretsz, aki a barátnőd hogy már sok fiúval volt fiatal kora ellenére?

Figyelt kérdés

22 éves a barátnőm és megtudtam azt hogy már volt 10 barátja😔

Rossz mert úgy érzem lehet csak a 11.vagyok a 50 ből. Meg kicsit sajnálom őt hogy mennyi csalódás a lehetett. Meg szerintem nem normális dolog ez hogy szinte mindig van valakije.

Szeretem őt de ez nagyon rossz hogy ezt megtudtam.

Szerencsésnek is érzem magam hogy most együtt vagyunk mert egy szép lány és nyilván sikeres de a 10 fiú szerintem sok.


2021. dec. 23. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom 10? Pokolra kerül:D
2021. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm sok sráccal volt együtt mielőtt összejöttünk, de engem az nem zavar és nem is foglalkoztat különösképpen.
2021. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
kevés olyan lány van ahol ez a szám 10 alatt van
2021. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%

Engem igen.

De össze se jönnék vele, ezt még a randizós időszakban tisztázni kell.

2021. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi a fene közöd van mit csinált előtted?

Nem Ő változott aközött, hogy nem tudtad majd megtudtad, hanem te változtál.

Ez azt jelenti, hogy nem is Őt szereted hanem magadat.

2021. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
1) semmi közöd hozzá 2) ha nem egy önbizalomhiányos tapasztalatlan kis fiúcska lennél, hanem egy férfi, akkor nem érdekelne
2021. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a számok nyomasszanak, egyáltalán nem sok a 10, és amúgy sem lehet tudni, hogy hogyan is jött össze ez a szám! Lehet, hogy ő "falja a férfiakat", de lehet, hogy őt használták ki, majd dobták el, mint a rongyot. Ha az előbbi, akkor örülj, hogy most épp veled van, ha meg az utóbbi, akkor viselkedj vele úgy, hogy tartósan lehorgonyozzon nálad! És sose a múltján agyalj, hanem a mát tedd szebbé neki! Hidd el, meghálálja...
2021. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
a 10 neked sok? az alap a 22 éves csajoknál. azt hittem írsz vagy 50-et. szerinted a tinder, és a többi netes, dolog mellet ez sok. ez komoly? a mostani tini csajok. könnyen kaphatoak. szerintem még finomitott is a 10-el. vagy 10 a komoly kapcsolatokat jelenti. de előttem jól írták te nem öt szereted, hanem a képzeletbeli nőt akit meg álmodtál. jobb is lesz neki nélküled. neked mennyi volt, és mennyi lett volna ha tőled függöt volna? pl. ha fordítva lenne és 10 bombázó csaj leszolit, és elhív téged mennyit küldtél volna el? ha ő jó csaj neki ez max 1 hónap alatt meglett volna. be ne magyarázd nekem azt hogy 6 évet így élsz le és neked is csak 10 lett volna. nőj fel. már elég idős vagy testileg, más téren is bekéne érned a te korodba
2021. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon éretlen gondolkodásra vall aki ezen rugózik. Simán lehet, hogy mindenkivel komolynak indult a dolog, csak pár hónap után befuccsolt. Pár hónapos ismerkedésben meg általában már van szex is. Ha meg volt közte egyéjszakás esetleg, az is tökéletesen a magánügye. Az, hogy elmondta neked a korrektség kedvéért, az abszolút rajta áll. Ha ezek után te ezen elkezdesz vergődni, az nagyon nevetséges..
2021. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Az zavarna ha akkor derülne ki amikor már a barátnőm - miért nem mondta meg korábban, miért nem volt meg a bizalom. Egyébként nem zavarna, a jelen és a jövő érdekel nem a múlt. Hát bro' kösd fel a gatyád és tegyél meg mindent hogy a 11. után ne legyen 12. - rajtad múlik!
2021. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!