Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is nyomasztana az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is nyomasztana az ha megtudnád arról a lányról akit szeretsz, aki a barátnőd hogy már sok fiúval volt fiatal kora ellenére?

Figyelt kérdés

22 éves a barátnőm és megtudtam azt hogy már volt 10 barátja😔

Rossz mert úgy érzem lehet csak a 11.vagyok a 50 ből. Meg kicsit sajnálom őt hogy mennyi csalódás a lehetett. Meg szerintem nem normális dolog ez hogy szinte mindig van valakije.

Szeretem őt de ez nagyon rossz hogy ezt megtudtam.

Szerencsésnek is érzem magam hogy most együtt vagyunk mert egy szép lány és nyilván sikeres de a 10 fiú szerintem sok.


2021. dec. 23. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

1. Igaza van 10-esnek, dolgozz azon, hogy te legyél neki az utolsó

2. Nem kell sajnálni, nem olyan biztos, hogy akkora csalódás érte, lehet csak túl korán kezdett bele a kapcsolatokba, és érzelem híján hamar vége is lett, én legalábbis csináltam ilyet tizenéves koromban

3. A 10 egyáltalán nem sok

2021. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Mi a lány kerssztneve?

Nem L- el kezdődik egész véletlen? :)

2021. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Engem is zavarna. Szexpartnernek jó lehet de komolyra semmiképp.
2022. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? Megbékéltél a múltjàval vagy dobtad? Vagy ő dobott téged?
jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lehet megbékélni
jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!