Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A testesebb pasik mind ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testesebb pasik mind ennyire lusták az ágyban és kicsi a farkuk vagy csak én fogtam ki ilyet?

Figyelt kérdés
Nem kövér de van felesleg. Az ágyban 0. Alig mozog kb.2 póz az amit csinálunk. De az is unalmas ahogy csinálja. Semmi vadulás hogy érezzem jól meg vagyok dugva. Hamar is élvez. Nincs orgazmus vele. A farka is kicsi. Folyton csak le kell szopni én meg semmit nem kapok nehogy már meg kelljen mozdítani magát.
2021. dec. 28. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
már megint ez a kérdés? :D:D kezd kamu lenni
2021. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Plusz szex közben sokszor lankad. Van hogy végig sem tudja vinni vagy közben lelankad és kis idő míg újra működik.
2021. dec. 28. 09:01
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is kicsi a farkam, de soha nem lennék lusta az ágyban, bár fölösleg sincs olyan sok, csak olyan amit kb 2 hónap és simán ledobok, inkább az izmok miatt vagyok masszív.


Mindent megtennék azért, hogy a csaj minél jobban érezze magát, és nyalnék is sokat, stb..


De persze megértem teljesen, ha valakinek a kis farok miatt így sem lennék elég és tiszteletben tartom

2021. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Kipróbáltad az összes testes pasit, hogy általánosítasz?
2021. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs köze a testalkathoz. Neki így esik jól, és kész.
2021. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4. Értelmezés a kérdést. Épp ezt kérdezem hogy csak én vagyok ekkora szerencsétlen hogy mellé fogtam vagy a kövérebb pasik mind ilyenek. Mert akkor mégegyszer nem jövök össze ilyennel.
2021. dec. 28. 09:04
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
voltam jó pár kövér pasival, szarrá izadták magukat, de ők dugtak a legjobban meg N
2021. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Minden nő szerinted hülye?
2021. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen, minden kövér pasi lusta kisfarkú, minden vékony pasinak nagy van és isteni az ágyban, és az átlagos kinézetűeknek van átlagos méretük, és átlagosak az ágyban.......


Vannak olyan pasik, akit te kifogtál, de vannak olyan testek pasik akik nem ilyenek. Minden ember más és más, nem lehet általánosítani.

2021. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent az szamodra, hogy "Nem kövér de van felesleg." ? En peldaul hova tartoznek 191/98-al? Ha en is ez a kategoria vagyok, akkor kb. mindenre ra kell cafolnom, amit irtal: sokaig birom, tobbszor is egymas utan, sok pozban, es kiserletezo tipus is vagyok. Raadasul a szopasert sem kulonosebben rajongok, egy jo dugas sokkal tobbet jelent, es meg kicsinek sem nagyon mondanam ott lent magamat. Szoval kb. tenyleg minden megdolt... ;)
2021. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!