Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik pl 16 éves koruk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik pl 16 éves koruk óta rendszeresen szexelnek azok nem unják meg a szexet mondjuk 25 éves korukra?

Figyelt kérdés
Nem "égnek" ki egy idő után tőle?
2022. jan. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem untam meg. 15 évesen szexeltem először most 25 vagyok. Ugyanúgy vágyom rá
2022. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
mindig egyre durvabb dolgok kezdenek izgatni.. mar videozzuk ahogy szexelunk, harmasrol beszelgetunk.. es meg csak 24 vagyok. egyre durvabb, rosszabb, “betegebb” dolgok kezdenek izgatni ahogy telik az ido.
2022. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Képzeld mindennap eszeik az ember.Egész életen át.Hogy a f..ba nem unja már meg az első pár év után?

Létfentartas ösztöne és a fajfentartás ösztöne tudatalatt hajt ennek a kielegítesére.

+még fizikai jelei is vannak.

Fájdalom formájában a tested jelzi pld ha ehes vagy.

2022. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3-assal egyetértek. Az evést nem unod meg? Vagy a barátokkal való beszélgetést? Vagy a lélegzést? Vagy a pihenést? Ilyen szempontból a szex sem különb ezeknél egyáltalán.
2022. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem szexeltem még sosem.


28/F

2022. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ajajj, 24-25 évesen jött meg igazán a kedvem hozzá. :P Én is 16 évesen kezdtem, aztán sok évig ugyanazzal a pasival voltam, aztán több emberrel is. Nem lehet megunni szerintem, mert mindenkivel más. Esetleg csak az adott emberrel lehet megunni szerintem.
2022. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem lehet megunni.
2022. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2-es, lehet hogy a párom vagy? Kisertetiesen hasonlít a mi sztorinkra amit leirtal.
2022. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
haha kitudja..😀
2022. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ebben csak egyre jobb leszel a tapasztalat által.
2022. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!