Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megváltozott a nőkhöz való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a nőkhöz való hozzáállásotok, miután prostinál jártatok? Kell valamire figyelni? Ajánljátok vagy ellenzitek a dolgot?

Figyelt kérdés

Három éve nem voltam nővel, nem teszek érte, hogy legyen csajom vagy partnerem. A napokban elmennék egy hivatásos hölgyhöz. Természetesen nem egy idősebb harmincashoz, hanem valami tip-top vékony húszéveshez.

Mire számítsak, vigyázzak extrán valamivel?


Nektek milyen volt az első alkalom után?

Pl. Ha ráérez az ember, hogy ilyen könnyen megy a dolog, még jobban elkerüli azt, hogy párkapcsolatba bonyolódjon feleslegesen?


2022. jan. 3. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Ja ha nem teszel érte hogy csajod, partnered legyen akkor ne csodálkozz rajta hogy nincs.

Mire számíthatsz: egy iparos, futószalag-szexre, ha valódi barátnőfeelinges nőhöz mész akkor kicsit több megjátszásra, illúzióra, műkedvességre.

A te dolgod hogy akarsz-e párkapcsolatot nem a miénk. Attól hogy k.rvázni jársz nem fog egyetlen nő sem rádugrani hogy jaj had mentse már meg a kis lelkecskédet. Ha te ettől jól érzed magad akkor csináld, te dolgod.

2022. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha nagyon fiatal prostihoz mész aki "Tip-top" az gyorsan kiakar "végezni" főleg úgy hogy neki egyből lejön, hogy te nem vagy rutinos.

Én pont egy pont egy türelmes középkorút ajánlanék. De fiatal között is van jó fej csak nehéz megtalálni mert sokan elvannak szállva maguktól.

Amire meg nagyon figyelj oda, hogy a prostik nagy része nagyon barátnő fillinges ami persze nagyon jó, de még VÉLETLENÜL SE hidd az egy percig se, hogy neki bejössz vagy többet akar a szexnél. Nehogy szerelembe ess valamelyikbe! Sok sikert!

2022. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: Köszönöm. :)


#1: Te valamin nagyon berágtál. Mi fáj?

A hivatásos hölgynél nem a lelkemet szeretném rendberakatni. :D

2022. jan. 3. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
#3 nem rágtam be semmin, nem pálcát törtem feletted, pont hogy azt írtam hogy ha neked így jó akkor csináld - a te dolgod. A környezted erről úgysem fog tudni, neked a magánügyed.
2022. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En kivancsisagbol voltam. Igazabol ket dolgot szurtem le, az atlagos nonel sokkal jobban csinalta az oralis reszt, masreszt viszont a szex sokkal jobb baratnovel/parral, meg akkor is ha a prosti kinezetre sokkal szebb.
2022. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan ezt tapasztaltam mint amit az 5-ös írt. Igazából ember függő is, de tény mi tény egy barátnővel érzelmesebb az egész.
2022. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Még nem volt rá szükségem. F/60+
2022. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!