Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem, ha teljesen...

Mit kéne tennem, ha teljesen megváltozott a hozzáállasom az emberekhez, önmagamhoz?

Figyelt kérdés

Egyéb okok miatt fél éven át teljesen elvoltam zárva a külvilágtól,nem jártam el sehova stb..most viszont ezek az egyéb okok már nem állnak fent,de képtelen vagyok kimozdulni,vagyis ha meg is teszem borzalmasan érzem magam,félek az emberektől a társaságtól,bármilyen személyes kontaktustól,ebben az is közre játszik hogy teljesen elvesztettem az önbizalmam nem tudom mit tehetnék.

Régebben egy bulizós nyitott társasági,önbizalommal teli személyiség voltam,de ez már teljesen eltűnt és nagyon hiányzik.

Nem tudom mit tehetnék hogy elmúljon legalább a félelmem,ha az önbizalmam nem is lesz a régi..

Kérlek adjátok tanácsokat amivel leküzdhetném ezt a helyzetet

L/22



2017. máj. 27. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán pánikbetegség?
2017. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úszni vagy biciklizni is gyakorlással tanulsz meg igazán, tehát mozdulj ki otthonról.

Esetleg egy barátnővel indulj neki sétálni-kirándulni parkokba vagy erdőkbe, ahol barátkozzál az emberek jelenlétével, majd kiállításokra esetleg állatkertbe ( nem a játszótériekhez:DD ), aztán bulikra...apró lépésekben természetesen.

2017. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél év az nem sok. Valószínűleg a szociál fóbia enyhe tünetei jelentkeznek rajtad, de mondom, ebben a fázisban simán leküzdheted. Persze csak okoskodom, több infó kéne részedről, részemről, meg egy doktori cím. :))
2017. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint én, keress valakit, ha lehetséges, aki segít kirántani ebből. Ismerős, barátnő, akinek nincsenek ilyen gondjai, és akivel elég jóban vagy, hogy elráncigáljon bulizni, házibulikba, ismerkedni, stb. Egyedül nehéz rávenni magad, hogy elmenj. De, egy biztos, hosszú távon csak rosszabb lesz. De ezt te is tudod, nem kell megijedni. Rossz tanács, és csúnya dolog, hiszen csak 22 vagy, de egy kis alkohol ellazít, rávesz, hogy kimozdulj a komfortzónádból. Egy pozitív csalódás valakiben, és máris másképp láthatod az egészet.
2017. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!