Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért baj az, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért baj az, ha az ember fia fényképet küld nektek a facebookon álnévről, a legnemesebb szervéről, és pár mondatban elmeséli nektek, hogy mi mindent csinálhatnátok közösen? Inkább örülnének neki. 30/f

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Minek kellene örülni? Nem érdekel a farkad, és nem akarok veled semmit közösen csinálni, ha ezzel indítasz, az tiltás, törlés.
2022. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem így működünk.

Lehet, hogy neked (és nem mondhatom, hogy minden férfinak, mert tudom, hogy egyesek gyanúsnak vélnék és épeszűek) ez vonzó lenne fordított esetben, de nekünk nőknek igenis undorító naponta kapni ilyeneket.


Ráadásul álnéven? Még a saját perverzséged se mered bevállalni névvel?

2022. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert senkit sem érdekel egy idegen farokmutogató perverz állat. Csináld anyukáddal inkább!
2022. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Álnévről, farokképpel indítani, nem is értem, vajon mi lehet a gond?
2022. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Naponta kapsz?
2022. jan. 5. 12:18
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Eleve nagyon megszűröm, hogy kit jelölök vissza ismerősnek, így még nem fordult elő velem ilyen.


De ha esetleg valaha megtörténne, talán küldenék neki párat az itt, a gyakorin érkezett kéretlen farok fotók közül, hogy viszonozzam, mielőtt letiltom.

2022. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért örülnék annak, hogy valami érdektelen szerencsétlen az arcomba tolja a farkát? Ez szimplán undorító és bunkó dolog. Nem érdekelsz se te (jaj, hát te még az arcodat se mered a farkincád mellé adni), se a farkad, se a vágyaid.


Az ilyeneket mindig szó nélkül jelentem és tiltom, ennyit érnek.

2022. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam húzni az agyukat,hogy "el vagyok ájulva a látványtól" A pasik nagyon idióták,pár üzi után ki lehet belőlük szedni a valódi face profilt,csak azt kell írni,amit Szeretnének,aztán lehet kirakni a netre,szétküldeni az ismerőseinek privátba. Csináltam már párszor,ha unatkozok :))
2022. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyok kíváncsi vadidegenek nemi szervére.
2022. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ismeritek egymást, hogy te csak úgy írogass? Nem.

Kérdező, kérjük, hogy küldj képet a farkadról? Nem.

Kérdező, kérjük, hogy oszd meg a vágyaidat? Nem.


Akkor mit lepődsz meg, hogy nem akarunk foglalkozni veled, amikor semmilyen formában nem jeleztünk érdeklődést, csak te ránk rontottál?

2022. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!