Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legnagyobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb szexuális vágyatok?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy együtt élhessek 2 nagyon izmos, tökéletes testű, férfias pasival, akiknek pillanatok alatt kőkemény lesz a szerszámuk és biszexek. Naponta kényeztetik egymást előttem, majd engem is mindketten. Eddig csak hetero pasikkal hozott össze a sors. Privátokat nem kérek, nem itt keresek hozzá partnert, kérlek csak a kérdésemre válaszoljatok, de annyira őszintén, mint én tettem.

2022. jan. 7. 19:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Anális szex szűz lánnyal.
2022. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
57%

Feleségnek óvszer nélkül betenni, ezzel 3-4 gyereket vállalva az évek alatt. Évekig óvszer nélkül szexelni. A mai világban ilyen csak Afrikában van.


Persze se olyan, aki ezt vállalná, se párom úgy egyáltalán.


F31

2022. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a legnagyobb vágyam az,hogy végre valaki jól megdugjon.L.
2022. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

#2

Erre muszáj reagáljak. Tartós kapcsolatban, házasságban élő pároknál jellemzően nem óvszerrel védekeznek, hanem tablettát szed a nő vagy spirált rakat fel.

2022. jan. 7. 19:13
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szőrös puncis lányt kinyalni!
2022. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
32%

Ha lenne valami különleges képességem, hogy minden nőt megdugjak akkor és ott amikor én akarom.

Kevésbé elrugaszkodva egy 18 éves azsiai barátnőt szeretnék és egy 50 év körüli német igazi milfet, olyan igazi hatalmas dinnye nagyságú óriás melekkel, plusz jó lenne valami venezuelai 25-30 év körüli nagy, kerek popsis, nagy kemény cicis mamasita is jöhetne. Ezzel a három nővel így....le is élnék egy olyan 80-100 évet miden probléma nélkül és természetesen extra perverzeknek kellene lenniük, amit mondok a szexben az szent és sérthetetlen lenne.

2022. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Egy lány lábait minden nap nyalogatni és ráélvezni úgy a lábaira, hogy combfixet visel.
2022. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Noren1989 ***** válasza:
95%
Babaarcú, vékony, salàtapuncis gyk-s csajjal szexelni.
2022. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Összejönni egy lánnyal, aki még szűz akar maradni, de nagyon szereti kiverni, akár naponta többször is kiverné.
2022. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

#9

Miért pont gyk-s lánnyal? Ilyet sem hallottam ég, hogy valakinek kifejezetten itteni lány lenne a vágya.

2022. jan. 7. 19:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!