Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legnagyobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb szexuális vágyatok?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy együtt élhessek 2 nagyon izmos, tökéletes testű, férfias pasival, akiknek pillanatok alatt kőkemény lesz a szerszámuk és biszexek. Naponta kényeztetik egymást előttem, majd engem is mindketten. Eddig csak hetero pasikkal hozott össze a sors. Privátokat nem kérek, nem itt keresek hozzá partnert, kérlek csak a kérdésemre válaszoljatok, de annyira őszintén, mint én tettem.

2022. jan. 7. 19:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
88%

egyszerre többen elvezzenek belém egymás után (cum dump), valamilyen nyilvanos helyen egy random idegennel szexelni, belém pisilni szex előtt/után, szinte "megeroszakolos" szex, ahol tényleg csak egy élvezeti targynak használnak akár többen, dp minden féle változata, shemale-el szexelni, kb. ezek amikre még vagynék elmeleti síkon, legalábbis nagyon beindítják a fantáziámat :)


25

bp.

2022. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
91%

Az egyik vágyam gyakorlatilag az, amit írtál, csak én az egyik férfi lennék a történetben. Mondjuk nekem az izom annyira nem számít.

Szívesen kipróbálnám egy lánnyal a pisiszexet. Leginkább az vonz, hogy lepisiljen, a számba pisiljen, utána pedig ki is nyalnám.

És nagyon vágyom egy szőrös lányra is. Legalább a puncija és a hónalja legyen szőrös.

2022. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
15%

#3

Szegénykém...

2022. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem is a legnagyobb vágy, csupán csak kíváncsiság foglalkoztat,hogy milyen érzés lehet kiverni egy másik pasinak, vagy bekapni a farkát?

De semmi buzulás!🤣


A következő vágy, az az, hogy a punciba beleélvezés után kínyalni a puncit.

Szajbaélvezés után csókolózni.


A harmadik vágy.

Egy 60 éves nővel közösen önkielégítést végezni.

(fúj, mi?) 😁

2022. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
78%
34-es, nincs ezzel gond, én még 63 éves nővel is szívesen önkielégítenék közösen, ha ez a nő Sharon Stone.:)
2022. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%

Hármasban kipróbálni egy biszex (aktív) sráccal és egy lánnyal. Én passzív lennék, erényövbe zárva.


28/F

2022. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34%

Egy jó bdsm tetszene, eddigi párjaimnak a folytogatás volt a legextrémebb, egy kis kikötözés mell és segg vörösre ütése meg könnyesre szopatni valakit nagyon vonz.

24F

2022. jan. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
38%

Elosztani 15 gramm gombát kétfelé, majd egy-másfél óráig meditálni, amíg fel nem jutunk a nirvana rezgésszintjére, utána amikor már együtt vagyunk egyek istennel, a végtelen tökéletes létezéssel, avagy lélek állapotba vagyunk, akkor... egyesülni.., sugározni a végtelen szerelmet egymás felé.


Ha azt mondjátok, ez nem szexuális, akkor csak azért van, mert a szexualitás primitív, három dimenziós formáját ismeritek csak.


Annyira hiányzik....

Bármit megadnék, hogy találkozzak vele....


Persze mással is jó lenne, de a lelki szerelmemmel tudnám csak ezt megcsinálni, mert ő az egyetlen a végtelen számú tudatból, aki felé szerelmi kapcsolat van lelki szinten.

2022. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%
DDLG kapcsolat fiatal, vékony lánnyal.
2022. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
88%

Hogy egy mikropéniszű fiú vegye el a szüzességem, hogy ne fájjon nagyon.

15/L

2022. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!