Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs egyenjogúság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság szexben is nők és férfiak között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a férfinek kell mindig teljesíteni, a nőknek pedig minden el van nézve. Pl gyakran olvasok olyan véleményeket, hogy mindig a nő orgazmusa az első és a fontos, az enyém nem annyira. De pl egy nő mit tesz azért, hogy a párja könnyebben ki tudja elégíteni? Általában semmit, és a legtöbb nő azt várja el, hogy a pasi annyi ideig bírja, amíg ő el nem élvez, hogy a pasinak mennyi kényelmes, vagy mennyit bír, az nem számít. Ha egy nőnek 2 perc kell, vagy 30 perc kell az orgazmushoz, mindkettő elfogadott. Viszont ha egy férfi hamar végez, az ciki dolognak van elkönyvelve. Holott ez nem akarat kérdése, hanem a szexuális teljesítmény különbözik, ahogy a nők közül is sokan könnyen, mások nehezen élveznek el.

Szóval úgy gondolom, hogy a mai világban nem oké, hogy a nők ennyi előnyt élveznek a szexben, a férfiak pedig csak a nő igényeit kell kiszolgálják. A nők is kéne alkalmazkodjanak, ha egy férfi pl 3 percet bír, akkor annyit bír, és nem tehet róla. Mint ahogy a nő sem tehet arról, ha 30 perc alatt tud elmenni. De mégis a 2 eset nincs egyformán kezelve. Szerintetek?



2022. jan. 8. 18:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha az egyik félnek fél óra kell a másiknak 2 perc, akkor nem illenek össze szexuálisan. Ha ennek ellenére nyúzzák egymást, akkor nem kell hülyeségekkel jönni később.
2022. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Én az ellenkezőjét tapasztaltam, de persze ezek az én tapasztalataim
2022. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"Ha az egyik félnek fél óra kell a másiknak 2 perc, akkor nem illenek össze szexuálisan. "

Ez jogos, de nem életszerű, mert sokkal több férfi élvez el 2-3 perc alatt, mint nő.

"Én az ellenkezőjét tapasztaltam, de persze ezek az én tapasztalataim"

Azaz?

2022. jan. 8. 18:12
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

"férfiak pedig csak a nő igényeit kell kiszolgálják"


Azért van tele minden létező felület a férfi élvezetével. Pózolj, nyögj, így szopj, úgy szopj, viszonzatlanul, egyoldalúan, nyeld, anál alap, ha fáj is bírd ki, tűrd, viseld el, ennyit ki lehet bírni.

2022. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert a feministáknak nem az egyenjogúság a fontos, hanem a felsőbbrendűség.
2022. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4es

Ezeket a nők is élvezik.

2022. jan. 8. 18:27
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Ez úgy néz ki hogy jó esetben a nő segít neked ha ismeri a saját testét. Elmondja mit hogyan vagy megmutatja. Innentől rajtad áll, mint férfi, mennyit fogadsz be az információkból. Mindkettő félnek alkalmazkodni kell. Ha valaki mondjuk 2 perc alatt végez attól még van keze/nyelve. Vagy előtte vagy utána de mindenképp illik a partnert is orgazmushoz juttatni. Hosszútávon neki is előnyösebb, hiszen nem lesz a nőnek motivációja a szexhez ha neki nem élvezetes. Gondolom ez egyértelmű. A szex mindkét fél élvezete.
2022. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

6os

Ja élvezik de szopástól mondjuk nem lesz orgazmusa a nőnek. Azt neked kell okoznod. Mondjuk nyalással ha másképp nem megy.

2022. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Ha valaki mondjuk 2 perc alatt végez attól még van keze/nyelve. "

Ez így is van, de ugye a hangsúly a dugáson van mindig.

2022. jan. 8. 18:34
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

9

Erre annyit tudok mondani mindenkinek mások az igényei. Hidd el van olyan nő aki jobban preferálja a kiadós nyalást. De ha mondjuk egy nő vágyik a hosszabb aktusra mert képes úgy is élvezni, miért ne tehetné meg? Találni olyan férfit aki szintén a hosszabb menetet kedveli. Meg aki a rövidebbet. Ezen kár vitázni.

2022. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!