Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan világ, ahol a férfiak kiszolgálnák a nőket?

Figyelt kérdés

Nemrég kiírt valaki egy ilyen kérdést, tanulságosak voltak a válaszok, kíváncsi lennék a fordítottjára.


Egy olyan világ, ahol a vezető pozíciókban nők lennének, a férfiaknak maradnának a fizikai munkák meg a beosztott pozíciók. A gyereknevelésből a férfiak is kivennék a részüket, de azért az anyukák is otthon maradnának a gyerekekkel. A háztartást viszont inkább a férfiak vinnék, otthon is a nő szava lenne az erősebb. A férfiak abban a szellemben nevelkednének, hogy a nők irányítják a társadalmat. A nőknek nagyobb lenne a szexuális szabadságuk, a férfiak pedig legtöbbször a mi élvezetünket a sajátjuk elé helyeznék. Nemi erőszak kevesebb lenne, de azért néha előfordulna, hogy a női főnöködnek meg kell tenned ezt-azt, mert különben kirúgnak. A munkahelyen persze 20-30 százalékkal kevesebb fizetést kapnál, mint a nők.


Ja és évente egyszer azért lenne egy férfinap, amikor megkapnátok a tiszteletet.


Ez hogy tetszene, fiúk?



2017. márc. 11. 16:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%

a másik kérdésnél olvashatod a véleményem, mert kb ugyanaz


de ez a világnézet veszélyesebb lenne, ha épp olyan fázisban van a ciklusa a nőnek simán leatomozná a fél világot :D


am lehet gáz, de én sokszor magam elé helyeztem a barátnőm élvezetét :P

szerintem többször is, mint a sajátomat, mert nagyon izgató hallani ahogy élvezkedik :P


am valaki kifejtené, hogy jelenleg a nők mennyi hátránnyal indulnak?

érdekelne a VALÓS állás, nem kitalált történetek :)


24F

2017. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Néhol azért lenne egy-egy diktatorikus, rikácsoló férfi vezető? Lenne a férfiaknak is lehetőségük butikban, recepciósként, cipőboltban "dolgozni"? Bent lenni, pletykálni egész nap, nem csinálni semmit? Apák napja lenne? A híroldalak, magazinok a hímsoviniszta, elnyomásellenes mozgalmakat rendszeresen felkapnák?


Így lenne tisztességes ez a fordított világ. Amúgy szerintem nem működne, én továbbra is az egyenjogúságban hiszek (és nem az egyenlőségben).

2017. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Most nem az van..?
2017. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Ramone ***** válasza:
70%
Ha nők lennének a vezetők akkor nem lennènek háborúk csak egy csomó ország akik nem állnának szóba egymással
2017. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Azért érdekes hogy a vezető pozíciók kellenének a nőknek, de a fizikai munka már nem.
2017. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy nagyon veszélyes kérdés mivel nem hiszem hogy erre sok férfi értelmes választ tudna adni én nő vagyok és az egyenlőségben hiszek viszont attól tartok hogy sokszor egy nő nem tudna olyan keményen egy országot irányítani mint egy pasi leginkább mert a nők sokszor az érzelmeikre hallgatnak... És ezt fáj beismerni de nem véletlen ahogy úgy vannak a dolgok ahogy... Viszont érdekes a felvetésed amit arról írsz hogy bármilyen munkák keres egy nő mindíg hátrányból indul (kivéve ha nagyon tetszik a főnöknek vagy prosti) én olyan világban akarok élni ahol mi is egyenrangúnak vagyunk a pasikkal...

18l

2017. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hát egyik rendszer se stabil a gökéletes test a gömb minden ami nem tºkéletes az bukásra van ítèlve illetve maga választja a sorsát
2017. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Pont annyi férfi diktátor lenne, mint ma női.


A férfiaknak is lenne lehetőségük bárhol dolgozni, meg szavazati joguk is lenne. Férfi egyenjogúsági mozgalmak is lennének, amiket időnként felkapna a média, igen.


De alapvető különbség van a férfiak meg a nők természete között, szóval egy nők vezette társadalomban nem vernék a férfiakat, erő helyett inkább okosan, ésszel tartanánk fent a hatalmat.


"de ez a világnézet veszélyesebb lenne, ha épp olyan fázisban van a ciklusa a nőnek simán leatomozná a fél világot :D "


Mondjuk ilyen poénok valószínűleg nem lennének egy nők által vezetett társadalomban. Ehelyett valószínűleg inkább a himbilimbit azonosítanák az emberi butasággal. Esetleg így: "f.sz feláll, ész megáll". Hogy tetszene?


Az pedig természetes velejárója lenne egy ilyen társadalomnak, hogyha az egyébként fizikailag gyengébb nők képviselik az észt és az irányítást, akkor a fizikai munkát pedig végezhetik az erre sokkal alkalmasabb férfiak.

2017. márc. 11. 16:41
 9/27 anonim ***** válasza:

"nők képviselik az észt és az irányítást"


De ha a nők okosabbak és jobb irányítók akkor miért nem ők képviselik már alapból az észt és az irányítást?

Nem hiszem hogy azért, mert a férfiak fizikailag elnyomják őket, mert érdekes módon a férfiak között sem a fizikailag legerősebbek vannak hatalmon...

Nem is általános hogy a nők ilyenre törekednének.


'Esetleg így: "f.sz feláll, ész megáll". Hogy tetszene?'


Ilyen poénok már eddig is voltak.

2017. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

6!

Egy ferfivel sosem lesz egyenrangu egy no , eleg ha csak a testfelepitest vesszuk szamitasba!

Lehet hogy vannak katonalanyok akiket szemelyszerint korberohogok mert a csataterrol egy szaz kilos ferfi bajtarsat nem hinnem,hogy kitudna menteni egy hatvan kilos torekeny kislany, mert lehet mindketten ott maradnanak.

Ez igy is marad ezt el kell fogadni.

2017. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!