Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz olyan lányt találni aki mindenre nyitott és mindent ki akar próbálni, az életben is és a szexben is inkább? Az nem baj ha szégyenlős, introvertált úgy is megszokjuk egymást és megnyíl:)

Figyelt kérdés

Szerepjáték

Cosplay

Láb

(Lány) Pisi

(Lány) Nyál

És bármi ami eszünkbe jutna :) az aranyos vékony lányokat szeretem


2022. jan. 9. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Én aranyos vagyok és vékony! Valamikor lány is voltam :) Gyere


Leopold/65

2022. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
5ös lottót hamarabb megnyered
2022. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 elnézést, elfelejtettem ki írni hogy troll válaszokat nem kérek.
2022. jan. 9. 12:38
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Te ezért mit tudsz nyújtani? Legalább jóképű és vonzó vagy, akit a lány rávehet a saját maga vágyaira, például a felcsatolhatós szexre? Csak mert elvárásaid azok vannak.
2022. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Aztán mégis milyen válaszokat vársz,amikor totál életszerűtlen a kérdésed. De akkor nem trollkodok. Nagyon nehéz,lehetetlen.
2022. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 ha tetszem neki akkor jó kepű és vonzó vagyok! :) És természetesen ezt úgy képzeltem el hogy ő is és én is kiéljük egymás kíváncsiságát és fantáziáját :3
2022. jan. 9. 12:47
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 ezt hogy érted hogy "életszerűtlen"?
2022. jan. 9. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
#4 onnantól kezdve h a bálnatestű attitűdkirálynő is elvárja a kockahasú üzletembert nehogymár még neked álljon feljebb ha egy faszinak is vannak elvárásai :D az h irreális az nem a te dolgod, itt magával az elvárásokkal van a gond h csak ti nők érzitek magatokat annyira elvarázsoltnak h a 0.000001% az elvárás de cserébe a puncin kivül sssssssssshhhhemmit nem tudtok nyujtani. Ja de, fejfájást 😆
2022. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Úgy,hogy nincs olyan nő,akinek minden bejönne és engedi is,amit te ki akarsz próbálni és pont itt,egy anonim oldalon keresne partnert,ahol amúgy is a nők 99% nak töke van.
2022. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7. az egészből sugárzik az élettapasztalat és az emberi kapcsolatok hiánya
2022. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!