Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Introvertált fiú vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált fiú vagyok. Normális ha engem nem vonz a társasági élet?

Figyelt kérdés

Párszor voltam társaságba de nem érzem magam jól akkor. Jobban szeretek egyedül lenni. De emiatt eléggé kirekesztve érzem magam, főleg hogy barátnőt lehetetlen így találnom.

Introvertált személyiségűek ti hogy vagyotok ezzel?

Az ismerkedés nektek is lehetetlen küldetés, főleg ha fiú vagy?


2021. dec. 25. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én lány vagyok, de én se szeretek társaságba járni. Soha nem voltam buliban és nem is vonz. Van pár barátnőm, azokkal elvagyok, de másokkal nem szeretek egy társaságban lenni. 18 vagyok, soha nem volt barátom. De úgy vagyok vele, hogy ha majd itt lesz az idő, akkor lesz barátom. Ennyi
2021. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lehetetlen küldetés. Az, hogy introvertált vagyok, nem azt jelenti, hogy barlangban élem az életem, hanem az átlaghoz képest gyakrabban igénylem a magányos töltődést, hamarabb leszívnak a társasági események, illetve hajlamosabb vagyok csendesebb szerepbe húzódni, nem pedig a középpontban szerepelni. De ettől még vannak barátaim, járok emberek közé, programokra, és rendben vannak a társas készségeim.
2021. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Introvertált és nem szereted a társasági életet ez normális.

Én is az vagyok, nem szeretem a nagy társaságot és a tömegrendezvényket, vagy mikor tele a bevásárlóközpont.


Egy-egy emberrel jól eltudok lenni, vagy kis csapatban 2-3 fő.


A beilleszkedést uj társaságba rühellem, nem tudok kezdemeényezni.

Sőt ugy kimondottan egy új személyel sem tudok könnyen megbarátkozni, kell idő, hogy kicsit megismerjem (minimum töbször lássam), viszont ha velem kezdeményez valaki akkor úgy rendben megy a dolog, feltéve ha van közös téma illetve érdeklődési kör.


Munkámból adódóan, viszonylag sokat javultam ilyen szinten, mert sokat kellett ügyfelekkel beszélni és kialakítani egyfajta szimpátiát.


Viszont egy táncos összejövetelre (falusi farsangi bál),mai napig nem tudnak elcsalni.

2021. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Én is hasonló helyzetben vagyok. A tömeget, bulizást, berúgást, ivászatot én is utálom. Jól tudok kommunikálni másokkal, de ahol már 3 -nál több ember van én onnan elmegyek. A barátnő téma is nehéz így, de ezen nem aggódok, majd az egyetem vagy a munkahely biztos teremt olyan helyzeteket, ahol ez is megoldódik. Meg amúgy is hol van előírva, hogy 20 év alatt kell kezdeni a csajozást?

Majd jön a megfelelő alkalom, ne aggódj!

2021. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!