Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy rosszlányok.hu oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszlányok.hu oldalon hirdető prostinak havonta átlagosan hány vendége van?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
71%
50-100ig akár
2021. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
1%
1.
2021. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az #1-es írja, csak az akár az 200 inkább.
2021. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ. Nem lehet pontos számokat tudni, mivel telített a piac. Attól, hogy vki rosszlányon van, nem azt jelenti, hogy mindenki őt akarja vagy annyian akarják. Függ mit vállal be, milyen képek vannak kint, milyen leírást ad magáról...stb

Sokan azt hiszik, hogy regelnek rosszlányokra és akkor havonta mennyi pénzt összefognak szedni, ez nagyon nem így megy. Mivel újak, 0 értékelésük van, nem bíznak bennük és idő kell mire beindul ez a vállalkozás. Viszont sokan feladják pont emiatt is.

2021. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
81%
#4, ez is igaz. A vendéglátóipari vállalkozások 80%-a 1-2 év alatt becsődöl, és a lányoknál is valami hasonló lehet az arány.
2021. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
77%

Akiknél voltam meg szoktam kérdezni kivàncsisàgból.

Az àtlag napi 5-6.

Hétvégenként volt aki azt mondta, hogy enni sincs ideje annyian jönnek.

2021. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon sok, havi 50-200 vendége is lehet.

Gondolj bele, ha egy hónapban szétkúratja magát akkor a 1,5-2millió forintot megkeresi. bár feketén :D

2021. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell minden mesét benyalni!

A havi 20 és 40 között mozog, attól függően mennyire népszerű a lány, mennyire korrekt áron dolgozik, vagy mennyire kelendő az amit vállal. Akinek visszatérősei vannak, annak lehet kicsivel több, mint 50 vendége.

Akad olyan időszak, amikor nem nagyon van vendég. Fizetés környékén (hónaponkét kábé 5-e és 13-a között) megugrik. Erős a hétvége illetve az éjszakák (ha valaki éjszaka is fogad).

A legtöbb lány nem sokkal keres többet, mint amiből kijön az albérlet, a kaja, meg egy-két "szakmával" kapcsolatos dolog (értem itt: maga a hirdetés, az óvszar, ruhák [fehérnemű, combfix, egyebek], bizonyos időközönként új fotósorozat [akinek van], rendszeres orvosi vizsgálat [már, aki erre is odafigyel]). Nem mondom, hogy nem lehet félretenni, de ez, hogy 200 vendég, meg havi 1-2 millió tisztán ..... na ezt felejtsd el!

2021. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
11%

#8. valamit félrenéztél :D havi 40vendég az kb napi 1 (pontosan 1,3vendég/nap) vendéget jelent. Amikor én mentem volna másnapra akkor nem tudott fogadni.. és 6an mentek hozzá aznap..


nem kamu az a 200 se. és az se h havi 1 2milliót keres. egy jól menőnek az "órabére" lehet 20 000forint is. Ahhoz h megkeresse azt a 2milliót napi 3-4órát kell kúratni magát.


de ne feledd. ebből házat nem lehet venni, ez fekete pénz :D nem fogod tudni elkönyvelni sehogy

2021. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem tudott fogadni nem azt jelenti, hogy sokan mentek hozzá aznap.


Azóta beszéltem néhány prostival és kb. azt mondták el mint a 8-as válaszoló.

A 200 vendég és a milliók csak mese.

2021. jan. 4. 08:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!