Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlanyok.hu-n hirdető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlanyok.hu-n hirdető prostik örülnek az igényesebb férfiaknak?

Figyelt kérdés
A múltkor összeültünk pár haverral és elkezdtünk rosszlányokat nézni, hogy mégis milyen a választék a környéken. Ráakadtunk pár olyan hirdetőre, akik "akció" közben lőtt képeket is raktak ki, de ezek szinte mindig szőrös, sörhasú, igénytelen férfiakat ábrázoltak. Felmerült bennem a kérdés, hogy ez a legjobb, akivel képet tudtak készíteni, esetleg ez az átlag látogató színvonala? A másik kérdés ami felmerült, hogy az ilyen vendégek után teljesen kiégnek, vagy tudnak még örülni egy szofisztikáltabb megjelenésnek?

2020. dec. 5. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem a 10/10-es férfiak mennek általában prostihoz, ha te olyan vagy biztos jobban fognak örülni neked
2020. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindig azt mondják, hogy szinte csak megjátsszák az élvezetet. Viszont nyilván nem törvényszerű, hogy ne élvezzék. Biztos jobb egy jobb alkatú vendég. Elvileg azt se élvezik legtöbbször, szerintem ez így is van, bár nyilván van amikor élvezik, vagy mindenesetre kevésbé rossz. Ha valaki mást gondol írja le. 23f
2020. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem szinte mindenki örült,nemis értették de röviden néha jobb a könyebb utat választani

Akivel pedig van kint kép az fizet érte hogy kikerüljön

2020. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyiknél én is ott vagyok a videón de testem nem látszódik, csak az hogy jó nagy adagot lövök a melleire
2020. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

4

Linket :D

2020. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy valaki nem az a kigyúrt, nagyf@szú, selyemsrác nem jelenti, hogy rosszabb vendég lenne! Sőt! Ezek a lányok elég emberrel találkoznak, elég stílust és egyéniséget tudnak összevetni. Akikkel erről beszéltem, azok nagy része az ilyen biodíszlet csávókat nem nagyon kedvelte, mert eléggé önteltek és a szexben is sok esetben önzőek és nagyra vannak a(z egyébként nem túl nagy) teljesítményükkel. A külső természetesen annyiban mérvadó, hogy a nagyon igénytelen manusokat természetesen nem vállalják. De simán belefér egy ápoltabb 3/10-es is.

Ők a személyiséget nézik, amivel például én az "álom vendég" kategóriába tartozom. Kifizetődő a kedvességem, a pozitív hozzáállásom, a szerénységem és az, hogy tisztelettudó vagyok. Nincs manír, nincs megjátszás, nem vagyok túl tolakodó és nem promózom be magam a csajnál, hogy "életed legjobb dugása lesz", mert nálam nagyobb kanok és hiperaktívabb lepedőakrobaták is megfordulnak Nála.

2020. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ápoltság számít nekik. Nem gyereket akarnak a vendégtől.
2021. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez az ápoltság dolog a tisztaságra vonatkozik vagy a bozontra is? :)
2021. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Szerintem bozontra is, mert az igénytelennek tűnik.


Bár valójában pont hogy a bozont csökkentené a fertőzés-átadás esélyét az adott bőrfelületen.

2021. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!