Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri regisztrálnom masszőrké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri regisztrálnom masszőrként rosszlányokra?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőri végzettségem van, illetve svédmasszázs tanfolyamot végeztem, nagyon szeretek masszírozni. 27 éves nő vagyok, hobbiból csinálom, van mellette főállásom, nem ez lenne a fő pénzkereseti forrásom. Eddig csak barátokat, ismerősöket és azok ismerőseit masszíroztam meg ingyen. Erotikus masszázst, orális vagy kézzel történő kielégítést nem csinálnék.

2022. jan. 11. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem. Ott csak olyanokat keresnek, akik gondoskodnak a happy finish-ről is...
2022. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
1%

Egy kuncsaft már van.Józsi bácsi 64F

Árlistát lécci.

2022. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem csinálsz semmi erotikusat, akkor semmi értelme.
2022. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Így nem éri meg! Pasiként mondom,, hogy ott minden nap be fognak találni ilyenekkel! Ott az összes masszőr vállal legalább kézi levezetést.


Vannak kifejezetten erre való hirdetési felületek, ahol tényleg csak a masszázst tudod hirdetni.

2022. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Maximum arról lehetne szó, hogy bikiniben vagy melltartóban+bugyiban vagyok masszázs közben.
2022. jan. 11. 13:57
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
ha rosszlányok akkor vmit már kéne ha szopni nem is de kiverni biztos
2022. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Megint pasiként mondom, hogy ha engem bikiniben, vagy fehérneműben masszíroznál, azzal csak azt érnéd el, hogy felizgatsz, akkor is ha egyébként tényleg csak egy jó gyógymasszőrt kerestem.


Nem értem a logikádat. Ha nem akarsz semmilyen szexuális szolgáltatást nyújtani, akkor miért akarsz felizgatni?

2022. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Kézi levezetés az a minimum. És azt is tudnod kell, hogy tapi az megy ha nincs is szex az tiszteletben is tartsák/tartom. Tapi az fixen meg és végén rengetegen orál, de többnyire inkább a kézi levezetés megy.

Amúgy ha csinos vagy, és aranyos, akkor halomra keresheted magadat mert jól keresnek.

2022. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Többen is így hirdetnek, bennem már felmerült, hogy elmegyek egy ilyenre (kíváncsiságból böngészem az oldalt, de "olyan" lányokhoz nem szeretnék menni).

Viszont nem tudom, hányan próbálnának fogdosni vagy erőltetni, hogy legalább verd ki nekik.

2022. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

8-as vagyok. Azt elfelejtettem mondani bikiniben lehetsz alul felül inkább natur és megmondhatod, hogy a bugyi felületen tapi nincs! Minden máshol van. (ilyennél is voltam). És végén kézi levezetés volt.

Ha se cici nincs kint se punic, se orál se kiverés akkor az nem erotikus masszázs.

2022. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!