Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri regisztrálnom masszőrké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri regisztrálnom masszőrként rosszlányokra?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőri végzettségem van, illetve svédmasszázs tanfolyamot végeztem, nagyon szeretek masszírozni. 27 éves nő vagyok, hobbiból csinálom, van mellette főállásom, nem ez lenne a fő pénzkereseti forrásom. Eddig csak barátokat, ismerősöket és azok ismerőseit masszíroztam meg ingyen. Erotikus masszázst, orális vagy kézzel történő kielégítést nem csinálnék.

2022. jan. 11. 13:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyiss egy onlyfans fiókot, és ha már elég népszerű vagy, hirdesd ki, hogy felárért adsz egy privát masszázst, haszerencséd van, ki fogsz egy gazdag megszállottat, aki egy ilyenért milliókat is kiperkálhat neked, miközben nincs más dolgod,csak adni neki egy hétköznapi masszázst.
2022. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

21 kieg.

Amúgy nem légbőlkapott ötlet, mert pár hónapja olvastam hogy valami külföldi onlyfans-os csajnak valami megszállott rajongója képes volt egyetlen ölelésért kifizetni neki többmillió forintak megfelelő összeget.

2022. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogyha nem akarsz szexuális szolgáltatásokat is nyújtani a masszázs mellé akkor miért a rosszlányok és miért a szexualitás témakör?
2022. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Így semmi értelme a rosszlányokon vagy a masszőrlányokon hirdetned magad. Ott 99%-ban olyan lányok vannak, akik minimum vállalnak kézzel való kiverést. 1% aki csak masszázst vállal és semmilyen erotikus dolgot nem csinál. Na már most a pasik 99% azért keresi fel ezeket az oldalakat és a masszőrlányokat, mert végén akarják, hogy kézzel vagy szájjal is ki legyenek elégítve. A maradék pasik 1% meg hát nem tudom mi okból van az oldalon. Azok bármikor elmehetnek thai masszázshoz vagy bármilyen ilyen utcai szalonba, ahol ki van írva gyógymasszázs van. Egyszerűen nem lenne annyi ügyfélköröd, hogy megtudnál belőle élni.


Annak meg semmi értelme nincs, hogy bikiniben vagy fehérneműben legyél, mert azzal csak felizgatod a pasikat, azoknak az értelmesebb része plusz pénzért rád akarja erőltetni, csinálj vmit velük, a rosszabbik fajtája meg képes lenne ott helyben megerőszakolni téged, mert lehet úgy beindulnának tőled illetve, hogy ellenkezel.

2022. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

Valóban inkább ne tedd! Naponta be fognak próbálkozni, jobb esetben telefonon, rosszabb esetben élőben, pofátlanul, kanosan, erőszakosan...

Arról nem beszélve hogy szerinted jól venné ki magát ha rádtalálnak Rosszlányok-on? Ki hinne neked, hogy egy prosti oldalon szexmentesen hirdetsz... 🙄

2022. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
A rossz lányokon csak jó lányok vannak.
2022. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen atveros idiotakkal van tele a rosszlányok mint te, kedves kerdezo.
2022. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
54%
Hirdetőként (nem masszőr) mondom, hogy szerintem csak akkor tudod meg, hogy megéri-e, ha kipróbálod. Érdemes lehet egy-két hét tesztidőszakot tartani, és az alapján dönteni a továbbiakról. Arra készülj fel, hogy hiába írod le egyértelműen az adatlapodon, hogy miket vállalsz, és miket nem vállalsz, nagyon erősen szűrnöd kell majd telefonon az érdeklődőket, és még így is lesznek, akik a helyszínen bepróbálkoznak mindent is kérni. Készülj fel arra, hogy ezeket a helyzeteket kezelned kell majd.
2022. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kérdező!Az előttem íróknak,igazuk van. Minimum,a kézi befejezés. Ettől még,van hozzád hasonló,aki jólányként hirdet. Nem tudom,hogy miért éri meg,hogy fizessen a hirdetésért? Egyébként,ha így hirdetsz,akkor is lesznek próbálkozások. Egyedül,hogy fogod lerendezni? Bizony egy rendes erotikamentes szalonban tudnál,ilyen feltételekkel dolgozni. Vagy olyan helyen ahol még van hely,neked is. Szolárium,fodrász stb. Esetleg,mivel,mindenki ismer,két embert,így a barátok ismerőseivel tudod kezdeni. Szólsz,hogy szolidan,de fizetős lesz. Illetve,ha erotika mentesen akarod,akkor is ruha nélkül van a többnyire,férfi kliens. Még egy fehérneműs nő látványa is elindíthat egyfajta törülközövel letakart szervet,ami esetleg sátor lesz. Ott mit csinálsz?
2022. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz ötlet. Semmi képen ne csináld.


Már eleve az rossz hogy bugyiban lennél. Stb


Egyébként aki csak masszázst akar az nem megy el oyanhoz aki erotikus oldalon hirdet.

Aki meg rosszlányokozik az dugni is akar agy csak azt. Azért mert te bugyiban vagy remélen nincs olyan hülye pasi aki kifizet 25"ezer Ft-ot. Én ennyiért dugtam és masszíroztattan tegnap

2022. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!