Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri regisztrálnom masszőrké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri regisztrálnom masszőrként rosszlányokra?

Figyelt kérdés
Gyógymasszőri végzettségem van, illetve svédmasszázs tanfolyamot végeztem, nagyon szeretek masszírozni. 27 éves nő vagyok, hobbiból csinálom, van mellette főállásom, nem ez lenne a fő pénzkereseti forrásom. Eddig csak barátokat, ismerősöket és azok ismerőseit masszíroztam meg ingyen. Erotikus masszázst, orális vagy kézzel történő kielégítést nem csinálnék.

2022. jan. 11. 13:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Kb. annyira érné meg mint kiállni a szemétégetőhöz, vagy a Gubacsi útra rövid szoknyában perecet árulni és csak azt csinálni, szexet nem. A rosszlányokra k.rvákért mennek az emberek, 1000-ből 999 hívás erre fog irányulni.

Ha sima masszázst akarsz nyújtani akkor NE a rosszlányokon hirdess - de még úgy is be fog találni egy csomó fickó aki egyből happy finishre gondol ha meghallja a masszázs szót.

2022. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

10-es!


Oda is írta, hogy nem akar erotikus masszázst.

2022. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
12-es akkor ez egy paradox mert akkor ha nem akar erotikus masszást akkor minek akar hirdetni erotikus masszást a rosszlányokon? :D
2022. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalmanként akarod csinálni akkor jársz a legjobban ha nem hirdetsz sehol, hanem számlás bedolgozóként elmész egy masszázsszalonba. Ott szervezik neked az ügyfeleket, biztosítják a körülményeket (gondolom nincs otthon masszázságyad), illetve a "védelmet" (egy szalonban nem borul el a kuncsaftok agya). Igaz leszednek egy vaskos jutalékot, de valamit valamiért. S elvárják a megbízhatóságot (ha a heti beosztás szerint aznap délelőtt/délután/este te vagy akkor menned kell) és a tapasztalatot.
2022. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Privátokra: nem hirdetem magam sehol, még csak informálódom, hogy hogyan tovább, így árlistám sincs még. Ha belekezdenék az számos beurházást igényelne (bérleti díja a helynek, masszázságy, olajok, torölköző stb.), illetve a könyevelőmmel is egyeztetnem kellene,hogy csinálhatom együtt a 2 vállalkozást, mivel járna mindez adózási szempontból.

Nőket, férfiakat, gyerekeket egyaránt masszíroznék. Nem akarok szexuális szolgáltatást nyújtani 2 okból sem: nem tanultam, csak olyat szeretek csinálni, amit szakszerűen tudok, másrészt van párom, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni ilyesmivel. Plusz nem is tudnám olyannak a péniszét kiverni vagy a számmal leápolni, aki iránt nem érzek semmiféle vonzalmat.

2022. jan. 11. 14:31
 16/31 A kérdező kommentje:
A legfontosabbat kihagytam, de gondolom a leírtakból egyértelmű, hogy nem csak ott hirdetném magam, hanem ott is.
2022. jan. 11. 14:34
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a rosszlányok nem a te világod. (bocs)
2022. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, lesz itt kuncsaft! Még el sem kezdted, de már kapod a privátokat!:) Nem is kell máshol hirdetned. Legjobb a gyakori!
2022. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi de a fentiek fényében nem értem hogy akkor a bikinis/fehérneműs rész hogy merült fel benned. Én nagyon nem díjaznám ha a párom “csak” fehérneműben masszírozna idegen pasikat.
2022. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, az nem arra van, hogy csak gyógymasszőrködj, mondom ezt úgy nagyon szeretem a masszázst és rendszeresen jártam is amíg engedte a műszakbeosztásom, de rosszlányokra nem azért mennék fel, hogy felfrissüljön csak a hátam.


Ha meg melltartó + bugyiban gondolat is benned van, akkor már félig ráléptél arra, hogy ki is verjed a kuncsaftnak, szóval itt döntsd még el megéri-e erre az útra lépni.


Másik dolog meg az, hogy gondold el ismerőseid is látnának fent, és elég nehéz levakarni magadról, hogy te csak masszázst adsz nem kézilevezetést vagy cumit.


Ha ezzel szeretnél foglalkozni, építs ki egy szűk vendégkört, és hírdetsd magad a megfelelő oldalakon.

2022. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!