Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ha egy fiúnak 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ha egy fiúnak 25 éves koráig nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nehéz barátnőt találni, eddig csak érzelemmentes szexre találtam, de azt sem sokat.

Szóval mindjárt 25 leszek és jó ha 20x szexeltem. Ez ciki ugye?

Mindig úgy ismerkedem amúgy hogy barátnőt szeretnék, csak nem jön össze, nem illünk össze, meg szerintem kevés lány alkalmas érzelmes kapcsolatra.


2022. jan. 14. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2022. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem, szerintem csak akkor lenne gáz ha egyátalán nem tudtál volna idáig egyetlen nőt sem találni még szexre sem, de a leírtak alapján ez normális.
2022. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Meg a kérdésed is.
2022. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szüleiden kívül szerintem senkit nem érdekel de elhet még őket sem egyelőre.
2022. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Perszeeeee, kiállítanak majd a főtérre és ujjal mutogatnak rád, hogy nézzétek ennek még nincs meg a törvényben előírt kötelező aktusszám 😂

A tréfát félretéve, az eddigi partnereid közül hány kérdezte meg mennyi csajod volt eddig? Nos? Na pont ennyire fogja a jövőbeli partnereid is érdekelni. Ha meg is kérdezik, akkor sem lesz túl releváns infó nekik. Nem ez alapján fognak szimpátiát, vonzalmat, vágyat érezni / nem érezni.

2022. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy ciki ne viccelj már

Bármikor lehetsz kapcsolatban... Örülj inkább neki h nem egy romlott kapcsolatban vagy ahol kikeszülnl. Majd rád talál a szerelem is, addig meg viszont élvezd a szexet.

23l

2022. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
hát szerintem 25 évesen még nem gáz. én tudok olyat, aki lassan 40, de még sose volt senkije, inkább ráránt maga az egyszeműre :D
2022. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Én sose kerestem és kezdeményeztem lányoknál, de mégis voltak barátnőmim. Egy alkalmi volt. Az szerintem gáz ha egyáltalán nem jön össze semmi az embernek. Viszont ha alkalmik összejönnek az elég jó. Ilyenkor legtöbben csak kalandoznak. Nehéz igazi párt találni. 25 éves kor felett kezdik el komolyabban venni az életett.
2022. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem csak túl nagyok az elvárásaid vagy rossz helyen ismerkedsz.Már bocsánat hogy ezt mondom de még a nem túl helyes igénytelen srácoknak is össze jön egy kapcsolat.Ha ismerkednék valakivel és ezt mondaná kicsit gyanakodnék hogy valami nem oké a sráccal azért nem volt még barátnője.
2022. jan. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!