Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogyan kontrolláljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan kontrolláljátok magatokat?

Figyelt kérdés

Orál közben, vagy esetleg egy olyan póznál, ahol a lány diktálja az ütemet....


Exemnek pl ha szájjal csináltam, volt hogy 15-20 percig is bírta. De ha mondjuk sietni kellett valahova, akkor meg elég volt 3 perc.

Vagy ha lovagoltam rajta mindig megvárta míg én élvezek el előbb, rá 1-2 percre pedig ő.


Ez hogyan megy nektek? Én elképzelni se tudom hogy ha például valaki ütemesen ingerel akkor el tudjam dönteni hogy most gyorsan vagy lassan élvezzek el. Vagy ez valami férfi kiváltság? :D


2022. jan. 26. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én pl nem tudom kontrollálni. Emiatt van, hogy 2-3 perc alatt végzek, ha baromi jól esik, nem tudom visszatartani.
2022. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van hogy másra gondolok hogy ne menjek el olyan hamar
2022. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Sehogysem, ezt nem lehet irányítani, mert olyan mint a levegővétel, teljesen automatikus reflex, 2 percnél tovább senki nem birja. Legfeljebb vannak akik valamilyen egészségügyi probléma miatt nem tudnak elég gyorsan elélvezni.
2022. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3# na neked is annyi közöd van a szexhez mint csimpánznak a relativitás elmélethez.
2022. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Amikor nem akarok még elélvezni de érzem, hogy közel vagyok akkor elkezdek másra gondolni és lassítok amíg vissza nem áll normálra az izgalmi állapot. Amikor a csaj elélvezett akkor pedig elkezdek mindenféle izgató dologra gondolni pl hogy most tele fogom élvezni a punciját aztán gyorsítok az ütemen és onnantól már könnyű azonnal elsülni. Gyakorlás kérdése.
2022. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem olvastam el jól. Amikor a csaj diktálja az ütemet és kozel vagyok akkor is szintén elkezdek masra gondolni de ha nagyon nem megy akkor vagy szólok neki hogy "elmegyek" es olyankor veszi a lalot, lassít a tempón, vagy nem szólok de pózt váltok hogy én irányítsak.
2022. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Lapot*
2022. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen koncentrálok hogy ne élvezzek el. Van egy meditációs állapot, ezt még nem sikerült elérni, de dolgozom hogy sikerüljön.


Addig is megtanultam egy jó technikát. A barátnőm élvezetére koncentrálok minden erővel. Ebbe tényleg bele kell élni magad. Ezzel el tudom érni hogy a saját érzéseim némileg háttérbe szoruljanak. Természetesen amikor elélvez, az így számomra is nagyobb élmény, mintha magamra figyelnék. Ezért ilyenkor gyakran egyszerre, vagy fél percen belül elélvezek. Annyira bele tudom élni magam az ő élvezetébe, hogy ha én valami okból nem is élvezek el (mondjuk orálisan kényeztetem, vagy egyszerűen, kibírom h ne élvezzek rögtön el) az számomra mégis szinte majdnem olyan mintha nekem is orgazmusom lett volna. Egészen különleges dolog. Egész sokáig el tudom így húzni az élvezést, van olyan hogy ténylegesen el se élvezek, mégis ugyanolyan kielégültségérzés van rajtam mint orgazmus után, viszont másnap, vagy akár pár óra múlva, ezerszer jobban fel vagyok izgulva, mint egyébként lennék. Azért sokáig nem lehet ezt húzni persze, ha egy nap nem élvezek el, másnap már hiába koncentrálok, nem bírok nem elélvezni... vannak határaim.


Meg persze van hogy fáradt vagyok, nem vagyok ott fejben stb. Ilyenkor inkább arra figyelek hogy megkérem a barátnőmet időnként h lassítson, álljon meg. Össze lehet hangolódni úgy hogy pont elélvezés előtt még időben megáll, ezzel is el tudjuk nyújtani és meg tudom várni amíg már közel van. Ha meg már közel van az élvezéshez akkor elengedhetem magam, mert az esetek nagyrészében ő is elélvez attól ha én elélvezek.

2022. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!