Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat gondolkodom jartamban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolkodom jartamban keltemben, hogy az emberiseg 70% folyamatosan maszturbal, mindegy hogy a pun@cile vagy a ferfi eletnedv folyik... szerintetek hany ezer liter nedv terul szet bolygonkon naponta?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Elpárolog és eső formályában vissza is kapjuk.

A kérdésre a válasz inkább milliárd liter, nem ezer. :)

2022. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit szívtál? Kérünk belőle! De először az enyhébb változatból
2022. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2 semmit meg! :) de azert a sok alszent mutyi alak kozott mindig eszembe jut. tudom ertelmetlen hulye kerdes :)
2022. jan. 28. 09:53
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem az. Én azon szoktam gondolkodni, hogy egy nap minden percében, másodpercében valaki szexel, tehát nincs olyan, hogy a földön üres járat legyen, szex közben a lökések az ugye osszeadodnak és a hang az máshogy terjed mint pl a fény. Mexikó partjainál, az Andok hegységeiben, az Egyesült Államok több területén, Kínában, illetve Európa és Ausztrália több területén furcsa hangokat hallanak az emberek, néha nyöges szerű hangok hallhatoak a tudósok sem tudják megfejteni, hogy mik lehetnek ezek a hangok....én rajottem, ez a szex interkontinentális világhangja. Osszeadodik a sok nyoges, lökés és elterjed az egész földön és ezeket a hangokat hallják az emberek.

Ez olyan mint amikor az óceánok, tengerek, folyók hullámainak rezgései ringatja a földet, ez bizonyitott tény.

A szex lökésenergiaja is ilyen, szerintem hatvanyozottan vagy négyzetesen nő, így könnyűszerrel átível kontinenseken.

2022. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Alfa hat ez egy brillians valasz volt. Azonban engem belul izgat a kerdes, elkepeszto mennyi egyforma dolgot titkolaszunk egymas elott ugy osszessegeben. Azonban! ha tul magy a dako ( mar pedig abbol is kell lennie a vilagon) akkor ott mar nem nyog

meg sivalkodik a partner maximum halkan nyuszit. 😊

2022. jan. 28. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Jó kérdés. Én még azon szoktam gondolkodni, hogy elképesztő mennyiségű magányos ember van a földön, mindkét nemből, de túl válogatósak vagyunk, és ez okozza, hogy sokszor marad a saját kezünk. Mennyivel egyszerűbb lenne a élet, ha nem válogatnánk annyira.


És még erről ez a Nietzsche vers jut eszembe...


AZ ITTAS ÉNEK

(DAS TRUNKNE LIED)


Ember, figyelj!

A titkos éjfél mit üzen.

Éj szállt le rám.

Mély álomból ocsudtam fel.

A világ mély;

mélyebb, mint hittem éberen.

Gyötrelme fáj,

de kínjánál mélyebb a kéj.

Kín szól: halál!

De öröklétre vágy a kéj;

mély öröklétre vágy a kéj.

2022. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg
2022. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Mérd meg!
2022. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biomassza. Ürülékből több fogy.
2022. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol jó, de legjobb a punciban.
2022. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!