Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy egy magasabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy magasabb, pocakos (talán roma), a sima járása kicsit lomha, 35 körüli férfi nagyon vad legyen az ágyban?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Foltos a foltossal, csíkos a csíkossal!
2022. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

arra gondolsz kérdező, aki kicsit sántít is, a bal szeme bandzsít, büdös a szája és folyton pörköltszaftos szakadt trikót hord?


Ha igen, akkor Ő tuti megtáltosodik ha forró a hangulat ;)

2022. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már miért gondolnék erre? Beteg vagy talán?
2022. jan. 28. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, gondoltam szűkítem a személyleírásodat :D
2022. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehetséges, hogy szereti a rockzenét, vagy a töltött káposztát, esetleg szeret verseket olvasni? Mert amiket felsoroltál annak pont ugyanígy semmi köze ezekhez sem, sem pedig az ágybeli "teljesítményéhez". Ha pocakos (elhízott) és rossz a fizikuma akkor nem fog órákig lendületesen "reszelni" de nem is ettől lesz jó a szex.
2022. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet attól eltekintve, hogy nem "tüzes vérű" roma az illető. :D
2022. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Vad az ágyban? Ezt hogy kellene elképzelni? Tövig nyomja beléd a cerkáját, akkor is, ha neked ez kellemetlen, mert a méhszájadat sérti? Rád nehézkedik, liheg? Vagy erősen dug kutyapózban, de 30 másodperc alatt elmegy? Felpofoz szex közben vagy a szádba köp? Lenyomja a torkodon a farkát? Mi az a vadság?

A szex nem maratonfutás (bábtud fárasztó lenni), viszonylag kövér és edzetlen emberek is tudnak agresszívan szexelni. Hogy mi a jó a nőnek, az megint más kérdés. 7 és 15 perc közti reszelés bőven elég lehet, ha egymásra vannak hangolva a felek.

2022. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szereti a tyúkos káposztát.
2022. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyent és a feleségem nagyon élvezte. Tőle tudom utólag.
2022. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a nézését, meg a járását!
2022. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!