Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és első alkalommal voltunk együtt. Lányok, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Első alkalmunk volt gumi nélkül, viszont még sem kérdezte, hogy belém élvezhet-e csak csinálta. Ez így... Elfogadható? Oké, persze azért szedek gyógyszert, hogy még lehessen csinálni ilyen manővereket, de azért ez egy kicsit meredek nem? Legalább megkérdezhette volna. Udvariasabb lett volna engedélyt kérni, így értem

2022. jan. 30. 21:19
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Gyógyszer = kérdés nélkül azonnal barátnőbe lehet élvezni. Oké
2022. jan. 30. 21:32
 12/47 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom mi ez a sok debil itt?

Természetesen alap, hogy megkérdezi, ha előtte nem beszéltetek arról, hogy szeded a tabit és már véd és alig várod, hogy beléd élvezzen vagy valami hasonlót.

Szerintem rohadt bunkó dolog csak úgy automatikusan elmenni punciba. Mi van ha te a tabi ellenére nem akarod, mert pl parázósabb típus vagy és gumi nélkül mehet, de az élvezést nem akarod, mivel akkor nagyobb lehet a rizikó. Van olyan, aki így érzi és ez is teljesen rendben van. Nem tudom mennyit beszélgettetek a témáról előtte, de ha nem sokat, akkor nagyon is illett volna rákérdeznie vagy szólnia.

Én egy ilyen után biztosan nagyon mérges lennék és erősen elgondolkodnék, hogy akarok-e ilyen pasival szexelni egyáltalán..

És nem, nem vagyok prűd. Ez kb olyan, hogy a szájába se élvezel a csajnak szó nélkül, hanem illik jelezni, ha közel vagy és akkor eldönti mehet vagy sem.

25N

2022. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
39%
Sok a bunkó pasi ( mint ahogy látszik is a válaszokból ), akik azt hiszik, csak mert egy nő elkezd fogamzásgátlót szedni, akkor mindent lehet. Hát nagyon nem "uraim". Egy ilyen után én szó nélkül képen töröltem volna az illető pasit, és közöltem vele, hogy szedje össze a ruháját és takarodjon a lakásomból.
2022. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó kettő, ti sem voltatok meg egy harmonikus kapcsolatban, ahol szerelmesek voltatok :D
2022. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
64%

#14: Ja mert ha szerelmes vagyok, akkor tűrjek el mindent? Akkor a pasi ezt kihasználva bármit megtehet?

Te vagy az, aki azt szokta magyarázni, hogy ha szerelmes vagy, akkor lenyeled, engeded análba meg minden egyéb?

Képzeld voltam nagyon szerelmes, de soha nem ilyen önző bunkó faszokba, mint pl te vagy a kérdező pasija

2022. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
35%
15: nagyon primitív ember lehetsz sajnos :(
2022. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
56%

14, képzeld voltam, és képzeld, megkérdezte a pasim :)

Főleg ELSŐ alkalommal, de te nyilván természetesnek tartod, hogy kérdés nélkül csak úgy elmész a barátnődben, első alkalommal, nem? Mert az olyan macsó. Sajnálom a barátnőd.

2022. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
78%
Feltételezem tudta, hogy tabit szedsz. Amikor ez kiderült, akkor kellett volna neked jelezni, hogy hol a határ. Elég furcsán venné ki magát, ha menet közben megállna, hogy "bocsi, szabad beléd élvezni?". Amikor éppen szenvedélyesen, felszabadultan szexeltek, ezen senki se kattog. Én ha engedem gumi nélkül, és tudja, hogy szedem, tehát komoly a dolog, annál részemről alap, hogy belém is mehet. Másképp elhallgatnám, és gumi. Megértem, ha te másképp gondolkozol (bár nekem furcsa), de néma gyereknek anyja se érti a szavát, mondd el legközelebb előre, ne utólag.
2022. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán értem a problémát.

Tudta, hogy fogamzásgátlót szedsz?

Megbeszéltétek, hogy nincs gumi?

Ha ez mindkettő így volt, akkor korrekt a viselkedése. Ilyenkor nem kell külön engedélyt kérni erre.

Ha valamelyik hiányzott, akkor meg nem volt korrekt.

2022. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
32%

18, Nem közben, az elején megkérdeznie. Attól hogy valaki tabit szed, még lehet nem szeretné, hogy belé élvezzenek rögtön.

19, De képzeld, legalább az elsőnél az elején meg illik kérdezni, hogy " akkor mehet végig?" Legalább ennyit.

2022. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!