Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és első alkalommal voltunk együtt. Lányok, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Első alkalmunk volt gumi nélkül, viszont még sem kérdezte, hogy belém élvezhet-e csak csinálta. Ez így... Elfogadható? Oké, persze azért szedek gyógyszert, hogy még lehessen csinálni ilyen manővereket, de azért ez egy kicsit meredek nem? Legalább megkérdezhette volna. Udvariasabb lett volna engedélyt kérni, így értem

2022. jan. 30. 21:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom, szerintem is van baj a toronyban. Ez olyan szintű értetlenség, hogy nem is értem milyen pasiknak kellhet ez..
2022. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
88%
Az a vicc, hogy közben ő maga nyilván teljes őszinteséget vár el a fiúktól, és azt, hogy mindent elmondjanak!
2022. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Sajnalom én is nagyon :( bocsánat
2022. jan. 31. 23:10
 44/47 anonim ***** válasza:
86%

Elsőre azt kéne megpróbálni, hogy csak olyat várjál el tőle, amit te is megcsinálsz.

Ha azt, hogy ő szóljon, akkor ugyanazért te is szólj.

Nem várhatod el, hogy mindig kitalálja, hogy te mit szeretnél.

2022. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
27%

Azért nem kellene ennyire bántani a kérdezőt.

Nemtudom egyesek mit élnek át,de azért mert valaki gyógyszert szed,az nem ok arra hogy beleélvezhessen valakibe..

Vicc hogy a pasik még gumit húzni is alig képesek és jár a szájuk.

2022. febr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod el a partnerednek, hogy mit szeretnél és mit nem, csak várod, hogy kitalálja, abból mindig csak csalódás lesz.

Lehet felelősöket keresni, a férfit hibáztatni, de nem egyenrangúak vagytok a kapcsolatban? Ha igen akkor 50%-ban te is hibás vagy ebben.

Mert megkérdezhette volna a férfi, de te is mondhattad volna, hiszen egyenrangú párok vagytok egyenlő elvárásokkal(remélhetőleg).

2022. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi megkérdezi előtte akkor szerinted szorult bele minimális emberi tisztelet.

Szerinted azzal, hogy te nem mondod el neki(vagy eltitkolod szándékosan), hogy mit nem szeretnél, vagy szeretnél, azzal mutatsz felé minimális emberi tiszteletet?

2022. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!