Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és első alkalommal voltunk együtt. Lányok, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Első alkalmunk volt gumi nélkül, viszont még sem kérdezte, hogy belém élvezhet-e csak csinálta. Ez így... Elfogadható? Oké, persze azért szedek gyógyszert, hogy még lehessen csinálni ilyen manővereket, de azért ez egy kicsit meredek nem? Legalább megkérdezhette volna. Udvariasabb lett volna engedélyt kérni, így értem

2022. jan. 30. 21:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
37%
És is mindig megkérdezem az asszonyt, hogy elmehetek-e, ha azt mondja hogy nem és már meguntam a szexet, akkor fogom magam csak kihúzom és megyek ki a kertbe dolgozni.
2022. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
90%

Igen, megkérdezhette volna. De neked se vitte el a cica a nyelvedet, mondhattad volna, hogy te még így sem szeretnéd.

Tudod a kommunikáció jó dolog és hasznos egy kapcsolatban.

45N

2022. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
26%
#22: De hogy mondhatta volna szerencsétlen, ha a pasi nem is szólt? Erről a szól a kérdés nagyokos
2022. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
67%
#5 "Tehát ha fogamzásgátlót szedek, akkor alap, hogy mindenki azt hiszi, hogy belém élvezhet?" Nem!!! Csak a kedvesed. De ö joggal. Miért? Mentek vadidegenek és belédélveztek?:-)
2022. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
76%

Fura az egész. Nulla kommunikáció, csak nyomni, mint a nyulak.


Én, akinek szólok, hogy tablettát szedek és nem kell óvszert használnia annak nyilván engedem is, hogy belém élvezzen, hiszen ezért szólok, hogy szedem és nem kell óvszer.

Nálam ez így logikus.

2022. jan. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
69%
Tőlem a párom akkor is megkérdezte amikor gyógyszert szedtem.
2022. jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért mert szorult belé minimalis emberi tisztelet
2022. jan. 31. 06:28
 28/47 anonim ***** válasza:
88%
15 eve vagyunk egyutt, volt hogy gyogyszert szedttem, csak azert hogy bennem mehessen el, mert nenki is nekem is ugy az, igazi, de mikor kezdtem gyogyszert szedni, es nem tudta mikortol hat megkerdezte lehet e elesbe.. Utanna meg mar alapvolt hogy csak ugy, de tudtad nem lesz gumi, mondhattad volna hogy bemehet e igy vagy se, o meg megkerdezhette volna
2022. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
90%

A legtermészetesebb dolog ez.

Azért szeded a gyógyszert!

Ha esetleg te másképp gondolod, akkor pedig szólni kell.

Megszakítást alapból nem alkalmazunk.

2022. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát akkor ha egy férfi tisztában van azzal, hogy a nő gyógyszert szed, akkor nem kell engedélyt kérni, mert természetes, hogy belé élvezhet. Oksi
2022. jan. 31. 10:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!