Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az első szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az első szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Nem a szüzesség elvesztésére vagy ilyesmire gondolok, hanem amikor először izgalomba jöttetek vagy maszturbálni kezdtetek, és hogy mit éreztetek akkor.


Én már nem emlékszem, hány éves lehettem, de arra igen, hogy egy sorozatot néztem a tévében, amiben volt egy szexjelenet. Nem volt benne meztelenség, hiszen nem késői idősávban ment, mégis olyat éreztem, mint előtte soha. Teljesen izgalomba jöttem tőle, de azt se tudtam mi ez, és miért van. LOL! Talán 10 éves lehettem. F



2022. febr. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Amikor először maszturbáltam kb. 7-9 éves lehettem. Kb.1-2. osztályos voltam. Akkor még csak a fitymám végét összecsípve,izgattam magam, aztán egyszer csak jött az orgazmus, persze akkor még nem jött anyag belőle. Aztán eltelt egy jó hosszú idő, volt még 1-2 száraz orgazmus, aztán egyik alkalommal meglepetésként jött a sok sperma. Na az volt igazából az első élvezetes élményem.
2022. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én egy osztálytárs nőmre jöttem izgalomba 5 osztályos koromban.Nagyon intenzív merevedésem volt amikor néztem.
2022. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Amikor elsőnek kiéltem magamon a harisnya fétist, mégpedig úgy hogy vettem boltba harisnyazoknit azt ráhúztam a pucusra és addig húzogattam míg bele nem élveztem. Az izom összerántott mindenhol olyan hihetetlen jó érzés volt :D
2022. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A suli első pár évében sokszor másztunk kötelet, és amikor egy lány fel tudott mászni a tetejéig az mindig nagyon izgatott, nekem a feléig se ment és nagyon tetszett ez a teljesítmény, na meg jó volt nézni ahogy a combjukkal szorítják a kötelet. Volt olyan is hogy uszodában előttem mellúszott az egyik lány akinek ráadásul baromi jó segge van, azóta is sokszor összefutunk és még mindig a legjobb segg amit valaha láttam. Kb 8-9 éves lehettem, ekörül kezdtem el maszturbálni is.
2022. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még írhatnak mások is. Kár, hogy lányok nem írnak ide. Persze ők mindig szégyenlősek.
2022. febr. 2. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:

47 éves nő vagyok. A nevelőapám simogatott kislánykoromban ami iszonyatos volt.

Aztán 12 éves koromban egy úttörőtáborban seggbedugott egy tanár. De azt már én akartam. Ez az igazság

2022. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En azelőtt nem is ertem magamhoz amíg a barátom nem csinálta. Nem tudom, egyszerűen eszembe se jutott ilyen, sose volt ilyen téma a baráti körömben és úgy kimaradt így azt se tudtam nekem mondjuk hol tetszik vagy hol a jó. 17 éves voltam mikor az akkori barátom kinyalt és megujjazott. Azóta se nagyon szoktam magamnak csinálni
2023. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem mostani a kérdés de válaszolok.

14 éves voltam és egy kórházban történt

2023. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!