Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés belegondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés belegondolni swingerben, hogy mások dugják a párodat?

Figyelt kérdés

Ezen gondolkoztam, a barátnőm akar swingerezni.

20F/18N


2022. febr. 2. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez izgat,annak jó.
2022. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
mar 18 evesen? jo hamar ki lesz egve szegeny viragszal
2022. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Neki jó, neked nem.
2022. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért égne ki? Szereti a farkat :)
2022. febr. 2. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
A tiéd meg nem elég neki, büszke lehetsz rá.
2022. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 StevenUp ***** válasza:
Akit ez izgat arra izgatóan hat akit nem izgat nem gondolkodik ilyen helyek felkeresésében
2022. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Az elég sz4r érzés lehet. Nem elég az, hogy számára kevés vagy, de még meg is akarod magad aláztatni?! :,D
2022. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

#2: Ja mert ha valaki szívesen kipróbálja a par serét vagy hasonlót, akkor az kiég? Az biztos jobb, mikor valaki minden hétvégén részegen megy el palival. Igaz csak eggyel:Dd így már oké, nem? Ne legyél már ilyen hülye könyörgöm

Kérdező: csak akkor menj bele, ha te is nyitott vagy rá. Csak a párod miatt ne! Mindenesetre beszéljétek meg az első látogatás előtt, hogy kinek mi fér bele, mit szabad. Én azt javaslom, hogy először csak menjetek le úgy, hogy semmit se csináltok, csak körbenéztek, beszélgettek, egymással szexeltek valahol (úgy h mások néznek. Ez is izgi). Illetve szerintem a gangbang helyett először próbáljatok ki egy párcserét. Ott a nemek aránya azonos, neked is lesz egy lány, neki is lesz egy pasi. Nincs az, hogy csak neked vagy neki kedves a helyzet, mert mindketten kirpóbálhatgok ezt azt. Sőt nem is muszáj szexelni, megmondhatjátok, hogy kezdők vagytok és csak petting szerű dolgokat akartok elsőre. Ott pedig majd te is meglátod, hogy milyen érzés, mikor mást szop a párod. Ha nem bánt, sőt tetszik, akkor tovább is lehet lépni szexig egy másik alkalommal. Ha ott észreveszed magadon, hogy hát zavar vagy másnap megbánod, akkor még mindig nem történt olyan durva dolog, hisz szex nem volt. Ezen így könnyebb túllépni.

Szóval én mindenképp azt mondanám, hogy lassan haladjatok és először csak ismerkedés vagy petting stb. Ha pár nap múlva sincs vita vagy sértődés, megbánás, akkor kövi alkalommal tovább is mehettek.

De ez csak egy tipp:) láttam már sokakat, akik megbánták, annál szerintem jobb, ha lassan haladtok, de nem megy rá a kapcsolatotok, ha mégse jön be a dolog.

25N

2022. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha már a gondolat kételyeket támaszt benned, akkor nem illetek össze. Én ezt megcsalásnak fognám fel.
2022. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Szerencse, hogy nem a te csajodról van szó. Senki nem kérdezte, hogy neked mi a megcsalás.
2022. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!