Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akiknek a párjuknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek a párjuknak valami fétise van (bőr, latex, magassarkú, harisnya stb.) azok gyakrabban vesznek fel ilyen ruhákat a hétköznapok során, vagy randira is?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Emberfüggő, én barátnőm egyátalán nem szeret így öltözni.
2022. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2022. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a női rövidnadrág jön be olyan szinten, hogy már-már fétisnek nevezhető, és igen, a párom nyaranta gyakrabban hordja ahhoz képest, mint mielőtt megismerkedtünk (mondjuk akkor is szerette).

Szerintem ez a kulcs: ha korábban is kedvelte a ruhadarabot vagy semleges neki, akkor gyakrabban fel fogja venni, ha tudja, hogy neked nagyon tetszik. Ha viszont nem igazán szereti, akkor ez van: legfeljebb szex előtt felveszi neked időnként, hogy felizgasson, egyébként viszont a hétköznapokban ugyebár te sem szeretnéd, hogy a párod kényelmetlenül, kellemetlenül érezze magát...

2022. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron egyértelmű többször visel magassarkút és harisnyát bőr miniszoknyával akár a kedvemért akár a saját kedve miatt.

Ha hűvösebb idők vannak akkor marad szobán belül a hódítós szett :)

2022. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
A párom nem. Pedig tudja, hogy nagyon tetszenek a harisnyás lábai. 2-3 évente 1szer ha harisnyát húz. Azt mondja ingerülten, hogy ne szóljak bele.
2022. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam...
2022. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!