Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel rendelkező férfiak! Milyen érzés, hogy a nők imádják a farkatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jó, de kicsit részletesebben, ha le tudnátok írni. Nekem sajnos kicsi, így sose fogom átélni azt az érzést, amikor a nő meglátja és csillogó szemekkel elmoslyodik az örömtől és már a látványtól elkezd nedvesedni.

2022. febr. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%

Nem látják.

Ruhában nem látszik, homlokomra sincs írva és szatír sem vagyok, hogy a parkban mutogassam.

2022. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
89%
Elég jó persze. Barátnőm pl rendszeresen mondja kéjes mosollyal hogy "olyan jó nagy vagy" mikor berakom. Meg általában meglepődnek első látásra a lányok. De azért annyira nem esnek hasra tőle hogy egyből nedvesednek:D
2022. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
30%

Jó.

22/5


34F

2022. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 StevenUp ***** válasza:
93%

Általában első "találkozás" alkalmával dicsérik hogy "szép nagy" aztán napirendre térnek felette...

Annyira nem nagy hogy nekik kellemetlen legyen így minek szövegeljenek róla..?

2022. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség! Nem érdekli annyira őket. Kb annyira érdekli őket a farok mérete, mint téged az ő puncimélységük. Esetleg megjegyzik szex után, hogy jó nagy. De ennyi. Ugranaak más témára, többet nem hozzák szóba. Ha lenne 30hosszú,10átmérő biztos sokszor mondanák. De inkább csak behatolásnál, mert fájdalmas.
2022. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%
Hát én azt hittem hogy átlagos a farkam, aztán az egyik barátnőm felvilágosított hogy nem átlagos. Ugye én azt hittem, hogy ez a neten keringő 17-18cm az àtlag. Furcsa volt, hogy ennyire "f@sz" transzban voltak, állandóan szopni akartak de azt hogy nekem nagy van semelyik sem mondta.
2022. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 Noren1989 ***** válasza:
53%
Ohh, alig bírom őket levakarni...aztàn felébredek àlmomból.
2022. febr. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
25%
Imádom a nagy f… :-P
2022. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Amikor megláttam először a párom farkát, annyit mondtam, hogy "húúú ez be fog férni?". Azt válaszolta bízzak benne és lazuljak el, akkor igen. Tényleg így lett. Azóta nem hoztam fel a témát. Megszoktam, hogy ekkora neki.
2022. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
20%
Egy idő után rájönnek, hogy hazudnak nekik.😂
2022. febr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!