Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel rendelkező férfiak! Milyen érzés, hogy a nők imádják a farkatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jó, de kicsit részletesebben, ha le tudnátok írni. Nekem sajnos kicsi, így sose fogom átélni azt az érzést, amikor a nő meglátja és csillogó szemekkel elmoslyodik az örömtől és már a látványtól elkezd nedvesedni.

2022. febr. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
88%
Voltam már olyan csajban, amelyikben a csuklós Ikarus megtudott volna fordulni, na neki a méret lényeg volt, érthető okokból. Egy kutatás alapján valóban a 16-18 at hozzák ki győztesen a nők, de ebben semmilyen módon nincs kizárva olyan tényező, hogy pl. magabiztosabb az olyan pasi, aminek okán lehet jobban teljesít az ágyban. Nincs a vastagság sem benne taglalva. Így, ez maximum érdekességnek jó, messzemenő következtetést levonni nem lehet belőle. Marad az empirikus bizonyíték, átlagos mérettel általában, a többségnek jó leszel. Csak használni kell tudni.
2022. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
#51 A hosszabb általában vastagabb is, persze nem mindig. Hogy ne lenne magabiztosabb az, akinek nagy van? 18 centivel tudod, hogy nem leszel túl kevés, 13 centivel meg örülhetsz, ha egyáltalán érzi, hogy van benne valami.
2022. febr. 16. 10:55
 53/64 anonim ***** válasza:
88%

Igen ám, csak általában nem maga a 18cm okozza a lényeges különbséget, hanem a magabiztosság.


:)

2022. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
#53 A magabiztosság, ami abból fakad, hogy tudod, hogy nem leszel túl kevés.
2022. febr. 16. 13:02
 55/64 anonim ***** válasza:
88%

Én átlagosan is tudom, hogy nem leszek túl kevés. Volt, akinek igen - nem egymást kerestük. Volt olyan nővel dolgom, akinek meg túl sok, hát mit lehet tenni? Lapozni.


Vagy, van az a verzió, hogy belesüppedsz a tévhiteidbe, depressziós és szorongó leszel, amit, ha kellőképp fiatalon kezdel el, személyiségzavarod is kialakulhat, meg mindenféle szarság. A vége az lesz, hogy nem a farkad volt kevés, hanem a türelmed, meg az eszed.

2022. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

#55 Akkor írok egy hasonlatot. Kis farokkal a magabiztosság annyit ér, mintha 10 ezer forintnyi cuccot 5 ezerért akarnál megvenni a boltban. Lehetsz a világ legmagabiztosabb embere, akkor is kevés lesz az 5 ezresed, amit adni tudsz.



Amúgy eleve neked se kicsi, ha volt csaj, akinek túl nagy volt.

2022. febr. 16. 13:43
 57/64 anonim ***** válasza:

Átlagos, értő olvasás


Az, hogy kinek mi lesz kicsi szex közben nem egy annyira objektív tényállás, mint egy termék ára a boltban. Sok minden befolyásolja. A világ nem fekete és fehér, árnyaltabb. Hidd el, jobb ezektől a gondolatoktól szabadulni, ha nem megy, hát terapeuta kell. Mi a megoldás szerinted? Sírni gyakorin?


Egyébként akibe nagy voltam, bele nagyon kicsi kellett volna, mert a feléig sem nagyon ment. Nem azért, mert nem bízott bennem, vagy ilyesmi, előre szólt, hogy hát... Van akinek nagy a farka, van akinek kicsi. Hát ő neki kicsi kéne, mert ő is kicsi. De megoldottuk, ahogy ezt meglehet egyébként, sokáig boldog kapcsolat volt a miénk.

2022. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
Látom nem érted. A példa arról szól, hogy ha túl kevés, akkor túl kevés. Mindegy, hogy mennyire vagy magabiztos, mert nem azon múlik.
2022. febr. 16. 14:15
 59/64 anonim ***** válasza:
Persze, ha 2cm, akkor túl kevés lesz, ilyen esetben más megoldás, vagy lapozás. Ezen mit lehet nem érteni? Mit kell tenni, mit vársz, mit akarsz hallani?
2022. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
#59 Mit szeretnék hallani? A kérdésemre választ. Ezért írtam ki.
2022. febr. 16. 14:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!