Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel rendelkező férfiak! Milyen érzés, hogy a nők imádják a farkatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jó, de kicsit részletesebben, ha le tudnátok írni. Nekem sajnos kicsi, így sose fogom átélni azt az érzést, amikor a nő meglátja és csillogó szemekkel elmoslyodik az örömtől és már a látványtól elkezd nedvesedni.

2022. febr. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
#20 Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Ne a gyakoriból indulj ki, ahol 15cm is már fájdalmas.
2022. febr. 4. 10:41
 22/64 anonim ***** válasza:
84%

#21 Kérdező! Te nagyon bebeszélted magadnak, hogy csak ez a méret a jó a nőknek, mert akinek kisebb van az már inkább ne is ismerkedjen. Vagy neked más kissebbségi problémád is van, és csak erre fogod.

Nem minden nő egyforma, és ahogy a 15ös hozzászólásomban elmondtam, pont a méretem miatt veszitettem el egy nőt, pedig nem kis szüzike tini volt, hanem egy 3 gyerekes 46 éves nő. Az enyém meg 16 centi, és 5,5-ös átmérő. Fájt neki, és lehet még műteni is kellene, pedig ritkán voltunk együtt a 2 év alatt. De te csak ragadj le ennél a bebeszélt méretmániádnál, de én egy kisebbel is elégedett lettem volna a jelen esetben, mert a nagy mérettel nagyon benne van a pakliban, hogy elveszíted azt a nőt aki fontos neked.

2022. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
30%

Csak sejtem, hogy az enyém nagy, soha nem centivel a kezemben szaladgáltam, fogalmam sincs hogy pontosan mekkora. Egy dolog biztos, a nők zömének tetszik a nagy de nem szexelnének a tulajdonosával, ( mint ahogyan velem sem ,) mert fájdalmat okozna nekik.

Nem biztos, hogy olyan nagy áldás ez :)

2022. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
#22 Nem minden nőnek ez a legjobb. Kb a 85%-nak. 10%-nak a nagyobb és 5%-nak a kisebb. Kb ezek az arányok. Ez sok száz nő véleménye és rengeteg kutatás alapján.
2022. febr. 4. 12:01
 25/64 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy a nők olyanok, hogy azt sem akarják beismerni a pasijuknak, ha jólesik a nagy farok. Őnzőek.
2022. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
47%

25:


Ja, vagy ha fáj nekik. Önzőek. xD

2022. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
93%
#24 Hol vannak azok a kutatások? Mutassál már párat! Mert ezek szerintem csak a te fejedben vannak!
2022. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
#27 Keress rá. Gondolom a Google használat neked is megy. Szerinted mindent lementek, amit olvasok?
2022. febr. 4. 12:22
 29/64 anonim ***** válasza:
91%
#28 Én , illetve mi nem fogunk kutakodni! Te állítasz badarságokat, amiket nem tudsz alátámasztani. Akkor hajrá! vagy maradj inkább csedben, és befordulva keseregj a bebeszélt kissebbségi mániádon, mit, hogy itt sírj nekünk, mert senki, pláne egy nő sem fog megszánni. Nem is értem minek írsz ki ilyen kérdést?
2022. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
#29 Mert érdekel. Ki kérte, hogy bárki is megszánjon? A kérdés nem rólam szól. Válaszolj rá vagy másnak írd a hülyeségeidet. Semmit nem kell bizonyítanom neked.
2022. febr. 4. 12:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!