Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel rendelkező férfiak! Milyen érzés, hogy a nők imádják a farkatokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jó, de kicsit részletesebben, ha le tudnátok írni. Nekem sajnos kicsi, így sose fogom átélni azt az érzést, amikor a nő meglátja és csillogó szemekkel elmoslyodik az örömtől és már a látványtól elkezd nedvesedni.

2022. febr. 3. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
84%

#30 Mert ne tudsz bizonyítani semmit, csak a beteges fantáziád beszél belőled :D , de linket sem vagy képes ideszúrni :D

Meg ez a legnagyobb kamu, hogy a kérdés nem rólad szól :D

2022. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
#31 Hidd ezt, ha akarod :)
2022. febr. 4. 13:22
 33/64 anonim ***** válasza:
#32 Engem nagyon nem érdekelsz, te járatod le magad itt, hogy olyan dolgot beszélsz be magadnak amiről semmi bizonyítékot nem tudsz felmutatni. Gondolom nővel se voltál még sosem :) , de ilyen hozáállással úgysem fog felállni ;), mert önbizalmad zéró!
2022. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
#33 Kedves, hogy aggódsz, de nincs merevedési problémám. Hogy mutassak bizonyítékot, arról, amit mondtak vagy írtak? Ha kutatás érdekel, arra meg keress rá. Nem fogok helyetted keresni.
2022. febr. 4. 14:13
 35/64 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudnám, hogy kamu, azt hinném, hogy az általad beharangozott tanulmány a Soros terv.😅
2022. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
91%

"Nem fogok helyetted keresni."


Engem nem érdekell a kutatás, csakhogy te dobálózól üres szavakkal, hogy mennyi helyen le van írva így, miszerint csak a nagy a tuti! Akkor mutasd!

Merevedési problémád meg lesz kis szüzike, ha beképzeled, hogy kevés vagy a nőnek ;) Vagy olyan leszel mint Forest Gump a törölközővel! :D

2022. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
22%

Én igazat adok a kérdezonek. A nagyobb tényleg jobb a nőknek. Gondolom azok a nők írtak választ akik csak 10-15 centis farkakkal voltak. Ez szép és jó, hiszen egy párkapcsolatban nem a méret a fő lényeg, de ha egy 18-20-22 centis farokkal szexeltetek volna akkor éreznetek a különbséget lányok. Hogy mennyivel jobb a nagyobb.

Sajnos nekem csak 17 centi és volt hogy már 1-2 lány elhajtott a kis méretem miatt.

Illetve az előző valaszomban említettem egy meleg srácot akinek 25 centise volt és valóban akkora volt, mert megmutatta a volt barátnőm legjobb baratnojenek és az a lány volt egy ideig prosti is svájcban és mondta, hogy ezer százalek, hogy 25 centi.

Minden lány kiakarta próbálni vele, de meleg volt így nőkkel nem feküdt le.

2022. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
71%

Én lány vagyok, a spektrumban 14-22 közöttiek voltak, de 16 felett már volt belőle komplikáció.


Nem is értem, mitől lenne jobb, csak azért, mert nagyobb? Max, ha jobban használod. De a női hüvely felépítésével tisztában vagy amúgy? A többségnek pont a 14/18 közötti az élvezhető a hüvely hossza miatt is.


Amúgy megsúgom, hogy centikre akkor szoktak hivatkozni sokszor, ha más problémájuk van veled, de nem merik elmondani. Ekkor jön ez a duma, mert ez egy olyan dolog, amin nem tudsz változtatni és nem fogsz erősködni a folytatás miatt.

2022. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
77%
#37 Én viszont aki vitázok a kérdezővel, pasi vagyok elég méretes farokkal. És igazából hiába hosszú egy farok, mert mindig csak a hosszon lovagolnak itt a fórumon, miközben ha vékony akkor mit ér vele? Nem tud olyan jól izgatni, pláne ha tág a nő. Illetve amit írtam is, hogy az én kapcsolatom meg pont azért ment tönkre, mert túl nagy a méretem, nem hoszú, hanem vastag.
2022. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy Alfa, te már voltál férfiakkal, hogy helyettünk is jobban tudod? Vagy a Svájci Péniszakadémia doktori ülésén vitatnak meg ilyeneket a prosti haverjaid?
2022. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!