KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Mit gondolhat rolam? Hulyenek...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rolam? Hulyenek nezhet emiatt? L

Figyelt kérdés

18 vagyok elore leszogezem, es lehet hulye kerdes lesz 😅😅

Az iskolamban van egy fiatalabb tanar aki bejon, de nem tanit engem. Es amikor latom folyoson, vagy elmegyunk egymas mellett sokszor ranezek (de nem hosszan bamulva). Van olyan is, hogy hirtelen zavarba jovok, es nem is koszonok meg semmi csak nezek ra. Nagyreszt elkapom rogton a tekintetem amikor eszreveszi, de parszor volt hogy kibirtam kivancsisagbol, es akkor hosszabban egymas szemebe neztunk. Ezek alapjan mit gondolhat rolam? :/


2022. febr. 6. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** vĂĄlasza:
ElƑször azt gondoltam, hogy ilyen kis szĂ©gyellƑs vagy Ă©s pont ezĂ©rt cuki is, de ha tĂ©nyleg te Ă­rogattad ki a linkelt kĂ©rdĂ©seket, az mĂĄr nem normĂĄlis. Ha ennyit bĂĄmulod, biztosan zavarba jön, ha tetszenĂ©l neki, mĂĄr lĂ©pett volna, legalĂĄb facebook-on, ha ismerƑsök vagytok.
2022. febr. 6. 01:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/20 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem en irtam azokat.
2022. febr. 6. 01:09
 13/20 anonim ***** vĂĄlasza:

11


Szerinted melyik a valószínƱbb, hogy egyetlen kislånynak vannak ilyen tanåros feelingjei az orszågban, aki gyakorira írhatott, vagy esetleg többnek is?


Occam borotvĂĄjĂĄt ajĂĄnlom figyelmedbe. Jelen helyzetben azt feltĂ©telezni, hogy a srĂĄc egyĂĄltalĂĄn egyetlen anonim kĂ©rdĂ©sben is a kĂ©rdezƑt talĂĄlta meg rendkĂ­vĂŒl alacsony, de, hogy nem csak egy alkalommal, hanem többször is, az nagyjĂĄbĂłl tĂ©nyleg 0.


Sok feltĂ©telezĂ©ssel kĂ©ne Ă©ljĂŒnk ehhez, sokkal kevesebbel, ha azt gondoljuk, hogy ilyen jellegƱ kĂ©rdĂ©ssel napjĂĄban fordulnak ide lĂĄnyok, mert ez egy rendkĂ­vĂŒl ĂĄltalĂĄnos dolog.

2022. febr. 6. 01:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/20 anonim ***** vĂĄlasza:
42%

#6


Minden okĂ©? 😄 Nem mentalistĂĄs emberfeletti kĂ©pessĂ©grƑl kĂ©rdezett, hanem csak kĂ­vĂĄncsi mĂĄsok vĂ©lemĂ©nyĂ©re is 😃 korodat is Ă­rd ki a legközelebbi dankĂłros vĂĄlaszodnĂĄl, koszi! 20F

2022. febr. 6. 01:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/20 anonim ***** vĂĄlasza:

14


ValĂłszĂ­nƱleg azĂ©rt nem fogtĂĄl fel semmit abbĂłl, amit Ă­rtam, mert 20Ă©ves vagy, gyanĂ­thatĂłan ĂĄtlagos, vagy annyi se IQ-val, rĂĄadĂĄsul ezt tetĂ©zed azzal a minimĂĄlis "spirituĂĄlis" intelligenciĂĄval is, hogy hamarabb ĂĄllsz neki fikĂĄzni, mint elgondolkodnĂĄl azon, hogy lehet te vagy a hĂŒlye.

2022. febr. 6. 01:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/20 anonim ***** vĂĄlasza:
13, 11 vagyok és nem tudom eldönteni. Lehet, hogy ugyanaz, lehet, hogy nem. Van, aki könnyen lebukik és szerintem a kérdések stílusban is hasonlítanak.
2022. febr. 6. 01:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 17/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Nem gondol semmit. Ismeri Ƒ a tinik, tinilĂĄnyok lelkivilĂĄgĂĄt, tanulta ezt. Neki ez termĂ©szetes, talĂĄn mĂĄs tanulĂłkkal is vannak hasonlĂł helyzetei.
2022. febr. 6. 01:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/20 anonim ***** vĂĄlasza:

16


Az egyetlen közös azokban a kĂ©rdĂ©sekben az, hogy a szemkontaktus, meg esetleg a folyosĂł visszaköszön bennĂŒk. De mivel egy diĂĄk iskolĂĄban törtĂ©nƑ, tanĂĄrhoz köthetƑ fantĂĄziĂĄjĂĄrĂłl van szĂł, Ă­gy egĂ©szen Ă©rthetƑ, hogy a folyosĂł többször is szerepel ezekben, vagy Ă©pp az, hogy a szemkontatkus van hangsĂșlyozva. Mivel ezek a törtĂ©netek legtöbbször a diĂĄk fantĂĄziĂĄi, Ă©s igazĂĄbĂłl csak az Ƒ gondolataiban Ă©ltek eddig, ezĂ©rt nyilvĂĄnvalĂł, hogy az egyetlen gesztust a tanĂĄr rĂ©szĂ©rƑl fogja hangsĂșlyozni, ami legtöbbször a szemkontaktus lesz. Könnyen fĂ©lreĂ©rthetƑ, Ă©s szinte minden ismerƑs között folyamatosan elƑfordul. Épp ezĂ©rt, csak akkor gondolhatod azt racionĂĄlisan, hogy azok a kĂ©rdĂ©sek ettƑl a postolĂłtĂłl szĂŒlettek, ha valami buta elƑítĂ©let miatt Ă©rzelmileg közelĂ­ted meg a kĂ©rdezƑt, Ă©s szeretnĂ©d elmarasztalni, lebaszni, leĂ©rtĂ©ktelenĂ­teni. Hogy ezt miĂ©rt teszed nem tudom, de az igazsĂĄg az, hogy objektĂ­ven nĂ©zve rendkĂ­vĂŒl szĂĄnalmas. Azt nem akarom elhinni, hogy a logikĂĄd van ennyire kritikĂĄn aluli szĂ­nvonalon, Ă­gy csak arra tudok gondolni, hogy valami traumatikus esemĂ©ny a mĂșltban van kihatĂĄssal rĂĄd ilyenkor.

2022. febr. 6. 02:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/20 anonim ***** vĂĄlasza:
18, hĂĄt neked meg mi bajod? Nem Ă©n linkeltem a kĂ©rdĂ©seket, valaki Ă©szrevette, hogy van közöttĂŒk nem kevĂ©s hasonlĂłsĂĄg. Én nem mondtam, hogy tuti, hogy ugyanaz Ă­rta, csak, hogy lehet, hogy van hasonlĂłsĂĄg a kĂ©rdĂ©sek között. MiĂ©rt nem abba ĂĄllsz bele Ă©s kezdesz el vitatkozni, aki linkelte a kĂ©rdĂ©seket?
2022. febr. 6. 02:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Mert hajnal 2 Ăłra van, Ă©s legkevĂ©sbĂ© sem ahhoz volt tudatossĂĄgom, hogy megnĂ©zzem, hogy egyĂĄltalĂĄn ugyan azzal beszĂ©lek-e. ElnĂ©zĂ©sed kĂ©rem, ez nagy baki volt, magam is szoktam ezĂ©rt szĂłlni. MentsĂ©gemre szĂłljon, hogy az amĂșgy is impulzĂ­v viselkedĂ©sem mĂ©g inkĂĄbb impulzĂ­v lett, Ă­gy nem gondolkodtam egy fĂ©l mĂĄsodpercet sem, mielƑtt elhittem, hogy ugyan azzal beszĂ©lek. :D
2022. febr. 6. 02:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!