Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ez mukodni fog hosszutavon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mukodni fog hosszutavon?

Figyelt kérdés
Bartarnommel 2 honapja vagyunk egyutt nimfo a csaj,es en is valamilyen szinten az vagyok mert rengeteget szexelunk volt hogy napi 7 es most volt este olyan,hogy bulibol hazaertunk reggel 7 re es hulla voltam mar tenyleg 26 oraja fentvoltam,es mondtam,hogy most nem,meg nem is nagyon allt fel,es szoszerint behisztizett,hogy most nem dugom meg stb,szerintetek ez normalis? Mondtam neki ense vagyok robot nem tudok mindig dugni o persze allandoan dugna es ez kicsit rosszul erintett utana persze lefekudtunk,csak nem tudom ezt hosszutavon lehet-e birni? Mert kajak attol felek egyszer nem szexelunk akkormar hiszti lesz... oke fiatalok vagyunk de mondtam neki rengeteget szexelunk es jo vagyok neki,csak nekem ezmiatt kicsit bennem van a drukk,hogy megfelelesi kenyszerem van mert ha 1x nincs szex akkor jon a hiszti,meg hozzatette elozo kapcsolata nem dugtak meg csak 2 hetente egyszer es neki ez eleg volt,de mondom eddig velem miota egyutt vagyunk minden talinal volt szex es nem is egy,hat de hogy akkoris most ha tegnap nem lett volna akkor o neki ez szarul esik,ilyen esetben mit lehet tenni?nyilvan utana megdugtam,de biztosan lesz meg ilyen eset es ez nekemis faj mert teljesitmeny kenyszer lesz bennem ha egyszer nincs szex akkor rossz vagyok neki... ő 20 én 23 vagyok

2022. febr. 6. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha dugni kell, akkor dugni kell. Nem kérdés, hogy normális-e.
2022. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem jó, lehet hogy nimfomániás?
2022. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mkdir ***** válasza:
100%
Sokan nagyképuen azt mondják, hogy bárcsak az ő nője is nimfo lenne. De valójában durván fárasztó. Szóval, nem tartható hosszú távon. Már csak azer is nem, mert előbb utóbb a megfelelési kényszer fizikai tüneteket fog produkálni (gondolom nem kell részletezném) vagy meg tudjátok beszélni, vagy könnyes búcsút vesztek, mielőtt az egyikőtök félremegy. Van egy tippem, ki nenné meg előszor
2022. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!