Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Akiknek szeretőjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akiknek szeretőjük van azok h kezelik ezt? 22l

Figyelt kérdés

Ha van egy szeretőtök a barátnőtök/feleségetek mellett akivel mindig találkoztok akkor ti féltékenykedtek a szeretőtöknél h pl nem tetszik ha más férfiakkal is van stb?

Vagy nem érdekel titeket, és csak akkor érjen rá mikor nektek kell?!


2022. febr. 6. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor érjen rá, amikor nagyon fel van izgulva. Azon kívül nem izgat kivel mit csinál.
2022. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy valakinek lenne akkora arca, hogy egy titkos szeretőt még számon is kérjen, hogy van-e más az életében :D

Voltaképpen az lenne a tiszta sor, ha a titkos szeretőnek is van férje.

2022. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én támogattam a szeretőmet hogy keressen másikat. Nem hitegettem, hogy lesz komolyabb is köztünk, nem fogok kilépni a tartós kapcsolatból. Megállapodtunk, hogy szórakozunk, jól érezzük magunkat, de ha neki valami komolyabb van kilátásban akkor kilépek a képből. Eddig kétszer volt ilyen a kapcsolatunk alatt.
2022. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A szeretőimet szerettem, és a dolog természeténél fogva (férjnél voltak) el kellett viselnem, hogy a férjükkel is lefekszenek. Mindig is féltékenykedtem, csak az segített elviselni a dolgot, hogy egyrészt ritkán került rá sor, másrészt tudtam, hogy a szexet velem élvezik, a férjükkel nem. Másik szeretőjük nem volt. Az életmódom miatt úgy volt, hogy ők szóltak, amikor alkalom adódott, és én értem rá. Egy kivételével ezek tartós kapcsolatok voltak.
2022. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Eddig sosem volt egy állandó szeretőm, időről időre volt egyéjszakás kaland. De ha lenne állandó, én örülnék, ha csak velem lenne.
2022. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem erdekelt kikkel vannak még. Van aki szinten kapcsolatban, stb..
2022. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég sokan vannak akik féltékenyek a szeretőjükre. Az egyik tábor azért mert érzelmileg kötődik hozzá, a másik meg azért mert egy önző, "kisajátító" típus (neki x partnere lehet, de a másiknak rajta kívül egy se legyen).
2022. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is féltékeny voltam, ha elment egy haverjával sörözni, vagy a barátnőivel bulizni. A kapcsolatunk elején még volt pasija, addig rossz érzés volt tudni, hogy vele is szexel. Utána már csak én voltam neki (elvileg) míg nem szakítottunk, de zavart az is, ha láttam olyan pasikkal beszélgetni, akikről tudtam, hogy bejön nekik.

Tudom nem fair, de attól még így volt. Nyilván azért, mert szerettem.

Volt olyan szeretőm is, ahol nem volt ilyen érzelem, ott nem zavart, sőt izgató volt egymásnak elmesélni, hogy és kivel szexeltünk külön.

2022. febr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Nekem nincs, így nem tudom, hogyan kezelném, de gondolom a fő cél az lenne, hogy amikor kell, akkor érjen rá.
2022. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kalandvagy1986 ***** válasza:
60%

Nekünk 1x olyan lány került képbe aki egy házas pasi szeretője volt. Kedves, értelmes lány aki reménytelenül szerelmes.

A pasi "megengedte" neki bár férfi nem, de nő lehet az életében, így talált rám/ később ránk. Sokáig csak csajos játékokra lett volna velő (igaz azt akár párom jelenlétében is), később bevallotta abba is besegítene, hogy mi csajok közösen juttassuk páromat a csúcsra...


Sajnos végül másképp alakult, azóta sem tudom tart-e még a szeretői kapcsolata esetleg talált magának párt...

35N,35F

2022. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!