Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi hozzá van szokva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi hozzá van szokva a popsi sexhez utána már a hüvelyi sexet nem fogja élvezni?

Figyelt kérdés
Össze jöttem olyan pasival akinek az exe meg engedte hogy heti egyszer popsiját használja, én viszont ennek nem vagyok a híve, én szeretkezni szeretek, és nem pedig igy sexelni. Viszont a hüvelyi sexnél nem mindig kemény, és nem mindig olyan mint aki ezt élvezné, lehet azért mert hiányzik neki a popsi sex amit tőlem, nem kap meg? Meg kérdeztem őt, erről de tagadta, nem akarja fel, válalni mert tudja én erről hogyan vélekedem, de a sexben ki jön, az ahogyan hozzá áll, a dolgokhoz.

#sex#hüvely#hetero#vélemények#tapasztalatok
2022. febr. 8. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van rá esély igen, hogy nem élvezi annyira a punci szexet. Sajnos ez ilyen.
2022. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez pontosan így van ahogy mondod.
2022. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De akkor így meg semmi értelme ennek a kapcsolatnak, ha nekem tabu a popsi sex, és ő neki meg a hüvelyi sex kevés és nem annyira élvezetes a dolog.


Akkor nem értem miért nem beszéli meg velem, hogy ne vesztegessük egymás idejét, és inkább keressünk mást.


És be akarja nekem azt magyarázni, hogy szednie kellene tablettát hogy jó legyen minden mert vele van a baj, de ez ostobaság mert elöttem 1 évvel minden jol müködött a farkával, és csak azóta van baj, amióta velem van és én nem sexelek popsival? Inkább nem őszinte velem, hogy azért van baj, a farkával mert nem élvezi úgy a hüvelyi sexet, de őszinteség nélkül minden meg ette a fene.

2022. febr. 8. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom csajszi. Mivel a popsi lényegessn szűkebb így az jobb a pasinak, meg gondolom ő is jó erősem rámarkol amikor veri, így már nem lesz neki élvezetes a hüvelybe behatolni. Rosszabb esetben le is lankad. Ez a pasi nem fog tudni jól megdugni téged hüvelybe. Hacsak nem szoktatja magát le erről gyorsan, de ez rajta múlik.
2022. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha féléve sexelek vele hüvelyben, és ennyi idő alatt se szokott le erről, akkor gondolom vagy néha-néha az exével sexel popsival, vagy ha nem teszi akkor én hüvelyileg kevés vagyok neki.
2022. febr. 8. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl tág vagy neki. Vagy mondom ha túl erősen markolja miközben veri akkor is hozzászokik a farka a szorításhoz. Reméljük nem csal meg. Mennyi idősek vagytok amúgy?
2022. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 30 éves vagyok ő pedig 40éves.
2022. febr. 8. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat en biztos nem foglalkoznek ilyen pasival
2022. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobd be a popsid.Had dugja jól meg.Így legalabb kiderül mi a probléma.
2022. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

30 éves nő nem tudja leírni helyesen azt a szót, hogy szex, és következetesen rossz helyre teszi a vesszőket?

Az utóbbi még nem is annyira zavaró, vannak ennél durvább hibák is, de ez az állandó "sex"-ezes, ez agyleszívó.


Általában a tini korosztály, és mindig a lányok szokták így írni. Hogy miért, azt nem tudom. De hogy valaki még 30 évesen is...

2022. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!