Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legrosszabb vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb vagy esetleg legkellemetlenebb dolog ami szex közben történt veletek?

Figyelt kérdés
Férfiak és Nők válaszát is várom:)

2022. febr. 10. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Amikor pénzért vállaltam bizonyos dolgot.

Sajnos az innterneten a mai napig fent van.

2022. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Előadta a delikvens hogy ő méretes, vaskos stb, aztán, hát élőben más volt a helyzet. Ráadásul 2 perc lovaglás után megremegett, nem volt épp egy mintaférfi... Neki volt kellemetlen, nekem kínos.

N

2022. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy hatalmas intenzív élvezés közben elfingtam magam kutyában. Azt hittem ások egy lyukat és belefekszem. N
2022. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

#3: 😃😃😃

Remélhetőleg a mexikói kukorica is kilőtt.


Keményen nyomtuk, erre leszakadt az ágy, és úgy beestünk, hogy 5 percig tartott minimum, mire kimásztunk.

2022. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Győzőt mondtam Viktor helyett véletlenségből.
2022. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyba éltem a fiatalkori "kocsikázós" korszakom amikor az egyik csaj akit aznapra sikerült összeszednem eljött velem. Elhagytam menetközben valahol a gumit és úgy nem tudtunk sok mindent csinálni sima pettingen kívűl. Utána visszahallottam (még sulis voltam) haveroktól, hogy nem igazán tartotta titokban. Egy hétig hallgattam, hogy hogy tudtam elhagyni a gumit kb mindenkitől. 10/8 volt a csaj szóval ja, rosszul esett. Na mindegy utána levarrtam a barátnőjét.
2022. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 StevenUp ***** válasza:
77%
Amikor egy ápolt nővel keveredtem össze és nem tudott úgy orálozni hogy merevedésem legyen. És hát a lenti higiénia is hagyott némi kívánnivalót maga után
2022. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a sperma a torkomra szaladt és elhánytam magam.
2022. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Begörcsölt a vádli.. Volt fasz nincs fasz.. Csak ordítás 😂 😂 míg élek nem felejtem el alig várom legyenek unokáim.... Biztos tömni fogom őket kalciummal
2022. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
#10: magnéziummal inkább. 🙂
2022. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!