Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy kifejezetten kövér,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kifejezetten kövér, nagyfenekű nőt szeretnék kutyusban vaginálisan és/vagy análisan megdugni, akkor oda nem lesz elég az átlagos, vagy átlagnál kicsit rövidebb pénisz?

Figyelt kérdés

100 kilós nőről van szó, vagy lehet hogy kicsit még afelett is van.

Hatalmas a hátsója…


Mostanában váltottunk pár erotikus üzenetet és felajánlotta, hogy lehetne szex (anál is).


Nekem még soha nem volt részem szexben ilyen méretű nővel, meg az anált sem próbáltam.


A péniszem 13-14 cm között van mereven…


Lehet hülye kérdés, de odaférnék egyáltalán rendesen?


Okozhat az ilyesmi problémát?


Én vékony vagyok, ha ez számít.



2022. febr. 11. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire terebélyes a feneke

ha oldalra nagy, akkor nincs gond, viszont ha hátra fele, max akkor lehet macerásabb, viszont az is széthúzható


én voltam több 100+-os nővel, soha nem volt gond a hozzáféréssel, átlagos méretem van

2022. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha eléggé pucsit, nem lehet gond sztem. Párom is volt száz kiló (hála az égnek már fogyott) elég mélyen benne tudtam akkor is lenni.
2022. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda, és szeretkezz vele. Alkalmazkodj és élvezd ki a pillanatot. Hajrááá ;) :P
2022. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az én barátnőm is 130 kiló körül van, arányosan nagy fenékkel. Átlagos farkam van mégis nagyon jó a szex köztünk. Egy hátrány van, hogy kevés póz megy főleg hátulról férek hozzá tövig vagy szemből ha vállamra teszi a lábát.Így mindkét lyukra bemegy teljesen, máshogy kínlódás..
2022. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

inkabbb szopikaltass vele!! biztosan edesen szopik kukit!

velem is szopatnak sokan kukit es elvezem!

40N

2022. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2022. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is elég duci vagyok, nagy fenékkel. A páromnak átlagos méretű pénisze van, soha nem okozott problémát a fenekem a szexben. Ő is vékony.
2022. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló felállás, de azt gondolom, hogy ha nagyobb lenne a szerszámom jobban élvezné. Problémát nem okoz egyáltalán. Jobban pucsít esetleg kicsit széthúzod a fenekét és menni fog simán. Seggbe még könnyebben. Jó szórakozást! ;)
2022. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!