Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak tornadressz/egyrészes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak tornadressz/egyrészes fürdőruha fétises lányok?

Figyelt kérdés

A egyrészes fürdőruhákat és a tornadresszeket nem lehet csak úgy levenni vagy kibújni belőlük mint a kétrészes fürdőruhából, ezért olyan izgató. Egyben tartja azt aki viseli a tornadresszt, és kiemeli a viselője formáját. Hozzásimul a bőréhez. Vannak akiket izgatnak a tornadresszek és az egyrészes fürdőruhák. Rengeteg férfi hordja ezeket, mert izgató és jó érzés, de még sose hallottam olyan lányról akinek ilyen fétise lenne.

Valaki ismer ilyen fétises lányt, vagy van-e esetleg valami jó storyd a témával kapcsolatban?



2022. febr. 12. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen fétisem is... meg még sok másik


Ilyen lányt nem ismertem soha sajnos, de az a szerencse, hogy a barátnőm szeret ilyen fürdőruhákat hordani. 1-2 éve nagyon divatosak lettek az egybe fürdőruhák, előtte csak bikinit hordott, kérdeztem a boltban hogy nem tetszik-e neki ez a fajta, aztán meg is vett rögtön egyet, azóta meg még egyet. Az egyik piros színű, olyan bay watch style, és imádom, néha mielőtt indulnánk nyáron a partra felveszi, és mindig hatalmas szex lesz belőle.

De amúgy sztem nagyon sok lány hord, a strandon tavaly már kb minden 3. nőn ilyesmi fürdőruha volt, nagy divat lett.

2022. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nőknél ilyen jellegű fétis (szerintem) azért nem alakul ki, mert számukra ez természetes és a mindennapok része. És azt, ami termesztés, eléggé ritkán fetisizalja az ember.


Sok nőnek pl. sperma fétise van. Férfiaknál ez nem valami gyakori, az ok egyértelmű.

2022. febr. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Izé... vitatkoznék veled hogy "rengeteg férfi hordja" 😂 max. a crossderesserek. A nőknek viszonylag ritkán van fétise a női ruhák irányába, ez a férfiakra jellemző inkább.
2022. febr. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

A crossdresserek nem férfiak?

De ,igen rengeteg pasi visel ilyen cuccokat,kicsikét szűk a világ neked!🤣

www.fet-life.com-kicsit nézz körül!🙂

2022. febr. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen egybe ruha értsd torna dressz csak és kizárólag ilyen nagyon vékony lányokon tetszik, akik balettoznak.
2022. febr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmet szerencsére sikerült rávenni az évek során, hogy szexhez vegyen fel úszódresszt és tornadresszt. Egy idő után nagyon szexin érezte magát benne és már hiányzott neki, ha nem vehette fel. Volt hogy egész nap abban járkált előttem, napközben többször verte a farkamat, de csak este volt szex, jó párszor beterítettem a fekete tornadresszét. :) Örülnék ha megtehetném valakivel újra.
2022. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gimis barátnőm ritmikus gimnasztikázott.. az egyik első szex élményem egyike, megkértem hogy vegye fel az egyik ilyen dresszt.. ettől felállt nekem és kiverte nekem.. akkor valami beégett az agyamba, azóta is ez a fétisem
2022. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvenc, suliban a lányok abban a kék tornamezben..., azóta is álom! ;)
2022. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!