Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esetleg bármi tornadressze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg bármi tornadresszel vagy egyrészes fürdőruhával kapcsolatos sztoritok?

Figyelt kérdés
Sok történetet olvastam fiúkról akik elcsenték osztálytáraiktól tornadresszüket vagy egyrészes fürdőruhájukat és pl. abban töltötték a napot, vagy bármi ilyesmi. Van-e ehez hasonló storytok, vagy bármi ami témához kapcsololódik?

2022. febr. 13. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában korán reggel be szoktam menni az osztályba, tudtam, hogy melyik csajok hordanak tornadresszt és kivettem a tornazsákjukból. Kb. ahol a puncijuk szokott lenni azt a részt dörgöltem a farkamhoz és el szoktam élvezni. Óriási izgalom volt ez, hiszen elméletileg bárki jöhetett volna, de azért biztosra szoktam menni. Egyszer azonban felvettem a legszexibb csaj dresszét, csodálatos érzés volt, azonban hallottam a lépteket a folyóson, szinte leblokkoltam, de valahogyan fel tudtam öltözni és nem buktam le. Szerencsére aznap nem volt tesióra, így nem derült ki az, hogy az összes tanórán tornadresszben ültem, többször az elélvezés határán. Nagyon izgató érzés volt másnap a csajt ugyanabban a dresszben látni. Utána héten pár csajnak elloptam a naciját és polóját, akik szoktak a dressz fölé öltözni. Szuper volt rajtuk végignézni és mivel többen tartottak attól, hogy újra eltűnnek a holmijaik, úgy döntöttek, hogy csak dresszben járnak be tesire. Elképesztő évek voltak. :)
2022. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az sztorinak számít,hogy strandon,uszodában szoktam viselni úszó/tornadresszt?

Rövid és hosszú ujjút is..

🙂

2022. febr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én sztorim elég egyszerű volt, egy pár éve már, annyi volt az egész télen kezdődött hogy be jöttek a hidegek és mondtam az akkori barátnőmnek aki már azóta a feleségem, hogy baromi hideg van kint valamit fel kellene venni ami olyan testhezálló ruhát ami nem csúszik mászik rajtam, és ő csak viccből mondta vegyek fel egy tornadresszt az nem fog mozogni rajtam.... kicsit meg lepődtem, mondtam ez most komoly??? Miért ne azt mondta úgy sem látja senki meg veszel fölé még mást is akkor meg... na így történt, és vett nekem egy tornadresszt, azóta rendszeresen hordom.
2022. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 évesek voltunk, a lányokon mindig bevágott a tornadressz a puncinál, izgató volt, egyfolytában azt bámultam. :D
2022. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben a lányokon a tornadresszen kívül általában egy póló volt. Azt bírtam, amikor fejenállás volt, és a nyakukba csúszott a póló és látszott a testükhöz simuló tornadressz. De kézenállásnál is volt ilyen.

Amikor szabdfoglalkozás volt, két lány a bordásfalnál gyakorolgatta a kézenállást, az is jó látvány volt, nyakukba csúszott pólóval.

2022. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
A gyerekem iskolájában az egyik tornatanár direkt kérte, hogy a kislányok ne dresszben legyenek, legyen rajtuk egy kis nadrág legalább. Talán nem akarta, hogy izgassa a látvány.
2022. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

#6

Te barom.

Az ilyen emberek miatt tart ott a világ ahol

2022. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tehetek róla, a tanár utalgatott rá. Mi közöm nekem ahhoz, hogy hol tart a világ?
2022. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8. Milyen iskola ez? Milyen korú lányokról van szó? (A 7. nem én voltam.)
2022. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Általános iskola, alsó tagozat.
2022. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!