Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esetleg bármi tornadressze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg bármi tornadresszel vagy egyrészes fürdőruhával kapcsolatos sztoritok?

Figyelt kérdés
Sok történetet olvastam fiúkról akik elcsenték osztálytáraiktól tornadresszüket vagy egyrészes fürdőruhájukat és pl. abban töltötték a napot, vagy bármi ilyesmi. Van-e ehez hasonló storytok, vagy bármi ami témához kapcsololódik?

2022. febr. 13. 20:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Általános iskolában voltak úszás óráink. Egyszer volt, hogy nem volt felszerelésem, de mivel imádtam és azóta is imádok úszni, kivertem a hisztit. Csak lány úszódresszt tudtak kölcsönadni, így fiú létemre abban vettem részt az úszásórán. Kicsik voltunk még, így nem volt gáz.
2022. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd lány tornadresszet és egyreszes fürdőruhajat csentem el. Ha egyedül voltam otthon mindig azokban voltam. Rájuk masztiztam. Néha abban is aludtam.
2022. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a családi strandolásnál történt,hogy otthon maradt a fürdőgatyám és az unokahúgom kölcsön adta a bugyiját,hogy azt vegyem fel.Nem volt rajta csipke,fekete volt és pont úgy nézett ki,mint ha úszógatya lett volna.Nem is volt feltűnő,csak az,hogy fel állt a kis farkam és a húgom is kiszúrta.Akkor voltam 12-13 éves.Persze kinevetett,én meg csak vörösödtem.Vizes cuccban mentünk haza.Én pedig megtartottam a bugyiját.Titokban felvettem,néha,ha tehettem ,abban is aludtam.Kellemes viselet volt.
2022. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt de kicsit hosszú lenne ide, akit érdekel részlet esetleg majd privibe leírom.

Röviden, az osztály legjobb csajának a tornadresszének az újját elszakították, és anyám csinált neki újjatlant belőle, egy párszor én is megszaglásztam, és ki is vertem rá.

2022. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 éves lehettem, középiskolás. Elég hideg telek jártak, jócskán mínuszok, melegítőben fociztunk a kinti pályán. Volt egy srác, aki ha ki akartam cselezni, mindig ráfogott a farkamra, mivel akkoriban elég nagy volt és melegítőben is jól látszott. Ezután a tesi után eltűnt a melegítőalsóm. Sehol nem találtam. Most már valószínűsítem, hogy ő tette el emlékbe. Nem akarom ide írni, de ma a rádióban elég gyakran szerepel, sport kommentátor.
2022. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Még ovis voltam vagy kis iskolás elsős talán, nem emlékszem pontosan az idejére, de egyszer nyáron 1 hétre levittek a szüleim rokonokhoz "nyaralni" ott lányok voltak csak én voltam az egyeten fiú gyerekek közül. Mivel akkor hűvösebb idők voltak főleg hogy ott hegyvidéki helyen éltek így nekem jóformán csak meleg ruhákat pakoltak be a szüleim, mert nem nagyon mondtak akkor 20 foknál melegebbet, internet meg nem volt még közel sem hogy megnézzék miylen idő lesz.


A lényeg hogy meglepően jó idő volt akkor, majdnem hogy kánikula volt. Akkor kaptam egy kis pamut rövidnadrágot ami annyira nem volt lányos hogy ne izzadjak bele a hosszú nadrágba. Feltöltöttek egy kis kerti medencét és ugye nekem nem volt fürdő nadrágom se, azt meg nem akarták hogy alsó nadrágba fürödjek mert az milyen már. A lányoknak volt fürdőruhájuk de csak az. Mivel rokonok közt voltam, más vendéget nem vártak, senki sem látott be így adtak nekem egy tornadresszt mondták hogy a kékszínű annyira nem lányos, igaz hogy rövidujjú de most így családon belül szerintük ez megfelel és ha kimentem a vízből napon szárítkozzak meg és utána levehetem ha nem akarok már fürdeni és akkor lehetek pólóba meg rövidnadrágba. Fura volt azt hordani főleg hogy tudtam hogy iskolába alányok mind azt hordják tesiórára.

Nekem tetszett hogy viselhettem, pár héttel később újra odamentem egy hétre akkor igazán meleg volt és volt nálam fürdőnadrág de mondta az unokatesóm aki velem egy idős volt hogy ha szeretném odaadja nekem a dresszét mivel vizesen sokáig hűsíteni fog, akkor Ő is rászokott arra hogy dresszbe fürödjön a medencébe. Akkor nekem is adták a dresszt, a szüleim furcsán néztek rám, de mondták hogy ameddig gyerek vagyok szerintük rendben van, csak iskolába fel ne vegyem, meg ne nagyon meséljem el senkinek mert cikizni fognak.


Igazából soha se mondtam el senkinek, amikor kinőttem akkor ki is lett dobva mert használhatatlanná vált. Amikor kamaszok voltunk én már szinte el is felejtettem ezt a dolgot akkor unokatesóm említette ezt amikor sztorizgattunk és jót nevettünk ezen. Ő sokszor viselte még 20 évesen is. Aztán amikor volt rá lehetőségem vettem egyet nagy nehezen találtam méretbe megfelelőt és otthon igaz titokba néha felvettem, de már jó páréve nem volt rajtam, már az a dressz sincsen meg.

Jelenlegi barátnőm pár napja emlegette a tornadresszt hogy régen mennyire utálta mert látott valahol valami régi iskolai videót egy sportnapról és akkor mondta hogy olyan tornaruhája neki is volt régen és mennyire utálta.

Nem meséltem neki hogy rajtam is volt már olyan valahogy nem éreztem hogy mondani kéne, de így hogy ezt emlegette sokszor elkap az érzés hogy viselni kellene de semmi nem vesz rá hogy beszerezzek egyet és felvegyem, meg nem is akarok, csak eljátszok a gondolattal.

2022. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kétezres évek wlején jártam általánosba, és nem rémlik, hogy nálunk lett volna a lányokon tornadressz. Alsóban talán, de már akkor maradinak számított pubertás lányra ilyet adni.
2022. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2010 be végeztem az általánost és nekünk kellett még a tornadressz 8. osoknak is, és kicsit sem érdekelt kb senkit hogy nekünk kamaszoknak ez kezd kellmetlen lenni, hordani kellett és pont, vitának nem volt helye.
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!