Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet tornadressz alá úszódres...

Lehet tornadressz alá úszódresszt vagy fürdőruhát vagy második tornadresszt venni?

Figyelt kérdés
Tesiórán nagyon fázok már vettem felé pólót meg nadrágot de még mindig nagyon hideg van és zavar

2015. ápr. 19. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, bár én inkább maradnék a második tornadressznél. Illetve azt el kell fogadni, hogy esetleg egyes mozgásoknál kilátszik az alsó dressz.

Nálatok kötelező a dressz tesiórán? Mindenki abban van? Mert ha igen, akkor ez nem lesz zavaró. (Egyébként hol jársz suliba?)

Én már nem vagyok sulis, de esténként járok futni, és aláöltözetnek mindig tornadresszt hordok több okból is (pedig fiú vagyok): Télen ugyanolyan okból, mint Te, a hideg ellen, védi a derekamat, egyéb időszakban, amikor lengébb a futóöltözet, akár nyáron is, hogy ne dörzsöljön ki a póló (a testre feszülő dressz ezt megakadályozza).

És valóban, amikor nagyobb hideg van, de nem annyira, hogy felvegyem a vastag téli futócuccot, akkor dupla tornadresszt veszek fel. Alulra egy rövidujjút, rá egy hosszúujjút. Szerintem a legtökéletesebb aláöltözet (és ami még itt fontos magamról, heteró vagyok, nős, családos! - mielőtt bármi szexuális beállítottságra utaló megjegyzések jönnének).

2015. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, nem rossz megoldás. A felső réteg legyen egy számmal nagyobb, azt javaslom, úgyis pólót is veszel rá, nem látják. A kialakuló "légrés" a két réteg között kifejezetten hasznos a hideg ellen. Én nem vagyok fázós, engem amúgy ez nem érint, bár a a tornadresszt kényelmes viseletnek tartom.
2015. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges, épp az a lényege a dressznek hogy jól szellőzzön, ha megizzadsz ne tocsogjon rajtad. Ha tesin rendesen mozognál nem fáznál benne. Mi annak idején 16-18 fokokba jártunk ki futni úgy hogy csak egy dressz volt rajtunk, elején volt rossz ameddig kiértünk, és utána futottunk rendesen, amikor vége volt, egyből bementünk a terembe és csak ott álltunk meg. Az ég világon semmi bajunk nem lett!

Persze ha nagyon hideg volt a terembe akkor vehettünk a dresszre pólót meg nadrágot.

2018. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!