Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 170 centi magas, 95 kilós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 centi magas, 95 kilós nő lehet szexuálisan vonzó?

Figyelt kérdés

Aki túlsúlyos és nem testépítés miatt ilyen súlyos…


Van pocakja, nagy melle, vastag combjai és nagy feneke…

Leginkább a feneke a hangsúlyos, hangsúlyosabb mint a pocakja, de ekkora túlsúly mellet Nyílván az is van.



2022. febr. 17. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lehet szexi
Szerintem nem lehet szexi
70 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%

ha formás és arányos sokaknak lehet izgató igen


viszont ami még ezek mellett fontos, hogy hogyan látja magát, mennyire szereti így a testét!


nekem több ennél teltebb lánnyal is volt dolgom, de sajnos többször belefutottam abba, hogy önbizalmuk nem nagyon volt ezen okoknál fogva


meg ugye a reakciók is ettől függően, pl ha hátulról átölelve a hasát simogatom mit reagál, vagy épp már a vetkőzésnél mennyire meri megmutatni magát

2022. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
Számomra biztos, hogy nem, mindegy az arány, stb.
2022. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon jól hangzik.
2022. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%
95kg és arányos?? Muhaha... 😂😂😂
2022. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ez már sok túlsúly, nem vonzó.
2022. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Öltözködésedtől is függ. Ha bátrabb, szexibb ruhákat veszel fel (harisnya, magassarkú) akkor meg fog bámulni sok pasi hidd el.
2022. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%
Nekem pont az ilyenek az eseteim...de ne legyen túl nagy a gyomra, mert egy adott szinttől már nem pocak, meg poci....hanem szín tiszta GYOMOR!!!
2022. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kifejezetten szexi tud lenni ha jó kisugárzással párosul.
2022. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
43%
Ha szép pocakja van, és nagy mellek, kifejezetten bejön nekem. Sőt, nem is olyan sok ez a kg, lehet több is.
2022. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem túlsúly hanem elhízás. Aki pedig arra nyomott hogy lehet az csak nem akar őszinte lenni. Miért kell normalizálni az elhízást? A kövér embereket a legtöbben lenézik és undorodnak tőlük, egyszerűen csak nem mondják ki. Én megteszem, és ezért leszek lepontozva.
2022. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!