Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 170 centi magas, 95 kilós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 centi magas, 95 kilós nő lehet szexuálisan vonzó?

Figyelt kérdés

Aki túlsúlyos és nem testépítés miatt ilyen súlyos…


Van pocakja, nagy melle, vastag combjai és nagy feneke…

Leginkább a feneke a hangsúlyos, hangsúlyosabb mint a pocakja, de ekkora túlsúly mellet Nyílván az is van.



2022. febr. 17. 11:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%

Számomra semmilyen szempontból sem lenne vonzó.

Annyi előnye lenne, hogy ott hajtogatsz rajta pinát, ahol akarsz.

2022. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
37%

#21: bakker, ez nem attól függ, hogy én hogy akarom :D

Ezek TÉNYEK. Az, hogy ismersz kövér idős embereket, semmit sem bizonyít, főleg azzal a légből kapott állítással, hogy "teljesen jól vannak". A számok nem hazudnak. Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg egy orvos ismerősöd.

2022. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szexi!
2022. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a követséget normalizálni ugyan úgy egészségtelen mint az anorexiás modelleket.

Kis túlsúly nyilván nem probléma, de ne tagadjuk már le tényeket. Akin van kb 30 40 kg felesleg az valószínűleg előbb még fog halni valami nyavalyában mint akin nincs. Ez tény. Ahogy az is az, hogy a túlsúly miatt rengeteg betegség kialakulhat mint a magas vérnyomás, koleszterin, cukorbetegség, ízületi problémák végtagfájdalom stb ezekkel pedig elég rossz együttélni bárhogy is szépítjük.

Ez a túlzott mindenki úgy szép ahogy van valami elképesztően káros, mert cukormázzal öntik le azt ami amúgy egészségtelen, mindezt azzal megfejelve, hogy Xy így boldog és így él teljes életet.

Csak arról nem beszélnek milyen egészségügyi szövődményei vannak ennek. Ahogyan a 45 kg-s modellek esetén se beszélnek a kimaradó ciklusról, száraz hajrol és körömről stb. De ez önmagában még nem normalizál valamit ami nem normális.

Nyilván vannak alkati különbségek, valaki vékonyabb alkat valaki nem, de azért 30 kg felesleget már nem lehet az alkatra fogni meg az erős csontozatra. Az szimplán az egyén igénytelensége semmi más.

2022. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

#24.


Igazad van ebben szerintem is.

Normalizálni nem kell a kövérséget, de ha valaki a negatív hatásaival együtt fogadja el így magát, azzal talán nincsen baj…

Ha nem meséli be magának mellette azt, hogy semmi baja nem lesz emiatt soha.


A dohányosokat is elfogadjuk, pedig Ők nem csak maguknak ártanak…

Sajnos az édességekre, meg az evésre ugyanúgy rá lehet függeni mint a nikotinra… Pszichológus segíthetne rajtuk, de szerintem attól még lehet valaki jó és szerethető, amúgy teljesen normális ember, ha Ő azt mondja hogy így boldog és nincs lelki ereje ahhoz, hogy mondjuk letegye a csokit.

Én ezt el tudom fogadni, emiatt nem nézek le senkit, mert nekem sincs egy csomó mindenhez elég lelkierőm és csinálhatnék nagyon sokmindent sokkal jobban, mégsem teszem.


Viszont azért a nőn akivel ismerkedem, nem hiszem hogy ez 30 kiló túlsúly, ahogy írod.

Ha egy 170 centis, 95 kilós nőn 30 kiló a túlsúly, akkor ezekkszerint egy 170 centis 66 kilós nő is túlsúlyos? Nehogy már!

2022. febr. 17. 13:24
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
170 cm 59 kg igen .
2022. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%
53-65 kg közt van a BMI szerint egy 170 cm-es nő szélső értéke. Azért ezeket az adatokat nem viccből találták ki. Nyilván ha valaki élsportoló és csupa izom neki más lesz a súlya, de egy átlagos 170 cm-s nő nagyjából ilyen paraméterekkel kell rendelkezzen. És akkor ebbe már bele van számolva valamennyi plusz is.
2022. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

testtömeg indexe alapján tényleg I. fokú elhízott, de nem kellene sokat fogynia ahhoz hogy simán túlsúlyos legyen… A II. meg III. fokú elhízottságtól nagyon messze van.


Elvileg egy 170 centis 88 kilós nő az nem elhízott, csupán túlsúlyos. Vagyis akkor arra már nem lehet mondani olyan rosszindulatú jelzőket, hogy “kövér” vagy még rosszabbat, hogy “dagadt” (?).


Viszont ennek kategorizálásához nem kéne ismerni a konkrét test-zsír százalékot?


Mert pl. egy 170 centis nő 88 kilóval túlsúlyos, de nincs elhízva. Egy 89 kilós pont belép az elhízottak “klubjába”…

De ha mondjuk egy 88 kilós nő valahogy felszed magára 1-2 kiló + izmot, úgy hogy közben nem zsírosodik, de nem is veszít zsírból annyit hogy mondjuk 1 kilónál kevesebbet gyarapodjon a testsúlya, akkor Ő úgy lett túlsúlyosból elhízott, hogy közben minimális zsírt vesztett és izom tömeget növelt?

2022. febr. 17. 14:19
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézegess itt képeket.

2022. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

#29.


Nagyon köszi!


Ez egy tök jó oldal…


Nagyon különböző nők vannak azonos súllyal és magassággal, és szerencsére láttam párat itt, akit vonzónak találtam!

2022. febr. 17. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!