Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Tinderről mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tinderről mi a véleményetek? Nektek mennyire vált be, akár alkalmira, akár komolyabb kapcsolatra? Jöhetnek sztorik is, ha gondoljátok, ami csak eszetekbe jut...

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm, vidám, szép napot kívánok mindenkinek! :)

2022. febr. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lutri. Alkalmit rengeteget lehet találni ha élsz vele, de akár kapcsolatot is, igaz ez a nehezebb. Egy próbát megér.
2022. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Olyan mint a többi.

Hiába nem vagy kopasz és kövér ha nem olyanok a képek észre sem vesznek, nem is írnak vissza.Egyszerű húspiac.

Még alkalmira sem jó.

Azt nem tudom milyen csávójnak írnak vissza és fekszenek alájuk. Milyen képek kellenek ehhez?

2022. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Én két rendes kapcsolatot találtam onnan, de mindkét srác külföldi volt és hazaköltöztek sajna, de a magyarok kb. mind borzasztóak voltak. Volt aki érzelmi bántalmazó volt, volt aki olyan dolgokat csinált, amikre nemet mondtam, de ő csak azért is csinálta, volt aki a szex után felszívódott, pedig előtte ígért fűt fát. Volt egy-két normális srác is persze, de sajnos velük vagy nem volt elég közös témánk, vagy nem volt még a kémia. De ja, a tinder engem már olyan szinten traumatizált, hogy most pszichológushoz járok, hogy újra merjek ismerkedni :,D
2022. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Többnyire szexkapcsolatot lehet arra felé találni könnyebben,de tapasztalatból mondom hogy vannak rendes emberek is akik komolyat keresnek csak azokat nehezebb megtalalni. Szerintem érdemes használni csak meg gondoltan kell szelektálni. Most többen is használják a vírus miatt.
2022. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!