Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, nők, lányok! Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nők, lányok! Nagyon sok autóban szopós történetet hallok. Van ebben számotokra vmi izgató, van aki kifejezetten szereti kocsiban csinálni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak úgy szopok random, hanem szexelünk. Megvan a varázsa néha félre húzodni este egy gyors menetre.
2022. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Gyontato pap vagy, hogy ilyesmiket hallasz. SOKAT??
2022. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha egyszer a kérdésre koncentrálna a sok agyhalott a hülyeségeken való fennakadás helyet...
2022. febr. 20. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

CSoda, hogy ezek az agytröszt autósok egyáltalán félre tudnak húzódni ilyenhez, nem az út közepén csinálják. Amennyi szabálytalanságról hallani, már semmin nem lepődnék meg. A szexhez nem kell se jogsi, se ész, arra jók ezek az emberek, az autót is csak erre tudják használni.

Én autóban megdöglős történeteket hallok többet. Tudod, amikor közúti baleset van, mert az agytrösztök elfelejtették a szabályokat betartani, mert a szexen kívül máshoz nem értenek.

2022. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hogy szoptam autóban de mindig megálltunk valahol
2022. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az autó a lényeg. Hanem hogy szeretek örömet okozni a pasimnak bárhol bármikor. Van hogy ez épp autóban történik. Vagy próbafülkében. Vagy parkban. Vagy akárhol...
2022. febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

tobbszor hajoltam ra egy egy kukira cumizni mikozben a pasika epp vezetett!

parkolokban a kocsiban is szopikaztam tobbszor meg parkolosqrva koromban! imadtam nagyon igy befalni es kicumizni a sok kukit!

-en szinte megveszek az oromtol amint erzem a sz.opos szajamban a fini kukit! azonnal nyaldosom cumizom szep lassan! a vegen lenyelem!

ma is cumizok meg igy!!epp tegnap delutan cumikaltam ki igy 3 kukit! fincsi volt

erzsike

2022. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

szinhazban a nezoteren, moziban a nezoteren,etteremben az asztal ala bujva,templomban mise kozben-(nem vok kereszteny igy...)-,parkban nyilvanosan egy szal melltartoban,harisnyatartoban,harisnyaban,bugyi nelkul setalva,-(igaz meg is tomtek cumika kozben)-,probafulkeben egy egy gyors szopika,-es imadok tisztelek minden lanyt asszonyt aki akik annyira nyitottak mint en!! csokjaim mindannyiuknak!

erzsike-(en qrva vagyok!!!)

2022. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jogsi és kocsi nélkül sokan kimaradnának a jóból, ha így lenne... :D
2022. febr. 21. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
még nem próbáltam autóban de izgatna ha ott csinálnám
2022. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!