Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a világ egyik legnagyobb igazságtalansága az, hogy a férfiaknak különböző a péniszmérete?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az 1 cm-es különbségre gondolok, de vannak nagyobb különbségek is, pl. 5 cm differencia már eléggé érződik. Csak én tartom igazságtalannak?
2022. febr. 20. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egyedül :D de sajnos ez van
2022. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha a férfiak nem a farkuk méretével foglalkoznának, hanem a partnerük élvezetének maximalizálásával, akkor a farokméret kérdése nem lenne lelki nyomorúság…
2022. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Tesó, nőknél meg van eltérő mellméret... nem tudom miért itt sajnáltatod magad.
2022. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#3

De a mellméret nem befolyásolja az élvezetet.

2022. febr. 20. 17:38
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Ohh jajj szegény meg ne halj... Nem te vérzel fél életeden keresztül alulról minden hónapban... Nem neked kell aggódnod, hogy ha valami rosszul sül el, akkor terhes leszel. Nem neked kell iszonyú kínok között szülni..
2022. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magasság különbség sokkal rosszabb, mert azt mindenki látja.
2022. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
25%

Jah...mondasz valamit kérdező.

De más egy kis mell, mint egy kis farok, a mellett lehet nagyobbitani, illetve lehet kompenzálni, egy jó popsi, egy szép arc, szem, haj...férfi hova és mit kompenzáljon? Oké nyalja ki, ujazza meg a nőt, hogy élvezzen el...de ettől függetlenül még mindig 14 centis marad a farka.

Ettől függetlenül a nőt kis mellel, seggel jobban elfogadjak a férfiak, mint egy kis farkú férfit egy a nők.

Vannak pasik akiknek kifejezetten a kis mell, kis segg jön be, én még nem találkoztam gyakorin kívül olyan nővel akinek elég lett volna egy 12-15 centis farok.

Szóval igen, igazságtalan az élet, én meg hálát adok istennek, hogy 17 centit adott nekem, bár sokat nem érek vele.

2022. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem igazságos. Szerintem sokkal nagyobb probléma ennél hogy valaki esetleg fogyatékkal születik, más meg teljesen egészséges.
2022. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#7

Nekem 14 cm a farkam, ez nem esett jól. 😂

2022. febr. 20. 17:46
 10/36 A kérdező kommentje:

#6

A magasság különbség is az, így van. De abba nem panaszkodok mert hálisten 180 cm megvagyok

2022. febr. 20. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!